Nieuwe general manager Modular

Maandag 14 juli 2014

Modular Lighting Instruments heeft een nieuwe general manager: Bart Maeyens. Bart (36) werkt al sinds 2000 voor de firma. Hij startte bij het bedrijf op de R&D-afdeling, werkte later als key-account- en exportmanager en was de voorbije drie jaren aan de slag als R&D-manager.
Nieuwe general manager Modular

Als general manager is Bart Maeyens zowel verantwoordelijk voor Modular Lighting Instruments als voor de b2b-sales van de Italiaanse verlichtingsspecialist Luceplan. Bart: “Modular Lighting Instruments is een sterk merk dat al dertig jaar architecturale, hoogstaande verlichting produceert. We hebben een breed portfolio met zowel standaardverlichting als op maat gemaakte armaturen.”

De vorige CEO, Lieven Messiaen, vertrok eind 2013 bij Modular Lighting. Zijn visie om de creatieve verlichtingsproducten onafhankelijk van Philips Lighting op de markt te zetten, botste met de nieuwe leiding van het moederbedrijf.

Voor Bart ligt het accent in de eerste plaats op groei. “We kunnen ons nog verder ontwikkelen door in te zetten op onze focuspunten. Zo willen we onze doelgroepen een totaaloplossing aanbieden met zowel de architecturale klappers van Modular Lighting Instruments als de decoratieve verlichting uit het portfolio van Luceplan."

Daarnaast wil hij, door middel van een goede samenwerking met moederbedrijf Philips, uitbreiden op verscheidene markten, vooral in Azië.

Bron: Het Laatste nieuws



Links

www.supermodular.com
www.luceplan.com
www.lighting.philips.com

Tags

Modular, Luceplan, Philips, verlichting, licht

Gerelateerd nieuws
 
Hospitality Expo start in Grave
lees verder
Verlichting als architectonisch element
[Sponsored artikel] - Een goed doordacht interieur valt of staat met de juiste verlichting. Voorheen lag de focus vooral op een opvallende hanglamp boven de eettafel of een statige vloerlamp in de zithoek, nu benaderen ontwerpers licht steeds vaker als integraal onderdeel van de architectuur.
lees verder
Bureaustoel verhuist naar woonkamer
[Sponsored artikel] - Thuiswerken is gebleven, maar in veel woningen voelt de werkplek nog steeds als een noodoplossing. Vooral de bureaustoel valt uit de toon. Toch verschuift er iets: ook ontwerpers en fabrikanten zien de werkstoel steeds vaker als onderdeel van het interieur.
lees verder
 
Zu-merken naar Valencia
lees verder
Ikea opent kleine winkels
Ikea bevestigt dat het plannen heeft om een aantal kleine stadswinkels te gaan openen in Nederland. De eerste moet halverwege volgend jaar openen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden