Samenwerking voor vakbeurs

Donderdag 01 september 2022

VBW, Plantion en Groothandelscentrum Plantion gaan samenwerken met Trendz om daar een uniek en inspirerend bloemistenprgramma te bieden.
Samenwerking voor vakbeurs

Op dinsdag 30 augustus is op vakbeurs Trendz in de Evenementehal Gorinchem een samenwerkingsovereenkomst tussen Trendz, Plantion, Groothandelscentrum Plantion en Koninklijke VBW ondertekend. De partijen gaan samenwerken rond de Trendz-vakbeurzen om daar een uniek en inspirerend bloemistenprogramma te bieden.

 

Zeker ook voor bloemisten is Trendz een belangrijke vakbeurs. Om het aanbod voor bloemisten nog verder te vergroten en relevanter te maken, is Trendz deze samenwerking aangegaan. Met elkaar - en met andere relevante leveranciers van groen en decoratiematerialen - willen de partijen een uniek bloemistenprogramma op de beurs gaan bieden. Het programma zal bestaan uit een ruim aanbod van standhouders. Daarnaast worden vaktechnische demonstraties verzorgd, is er ruimte om te netwerken en zullen er inspirerende lezingen over het ondernemerschap worden gegeven. Het programma is gericht op het ondersteunen van bloemisten en groenstylisten bij hun dagelijkse bedrijfsvoering.

 

De samenwerking zal voor het eerst zichtbaar zijn op de voorjaarseditie van Trendz, van 8-10 januari in Gorinchem.

 

Vakbeurs Trendz is volgens de organisator Easyfairs het grootste en meest complete inspiratie – en inkoopmoment voor de retailer op gebied van home decoration & lifestyle. De beurs vindt plaats in het voorjaar en najaar en trekt in drie dagen duizenden bezoekers in de segmenten home decoration, outdoor & flowers, table & kitchenware, home linen, gifts & gadgets, fashion, accessoires, jewelry and beauty, stationery & office en kids. Naast inkoopmogelijkheden biedt Trendz ook kennis- en inspiratiesessies voor bezoekers.



Links

www.trendz.nl
www.easyfairs.com

Tags

nieuws, interieur, beurs, platform, accessoires, bloemisten, samenwerking, gorinchem, ondersteuning, aanbod, retail, retailmarkt, najaar, voorjaar, home decoration, outdoor, #trendz, #easyfairs, #evenementenhal, #vbw, #plantion, #groothandelscentrum

Gerelateerd nieuws
 
Geslaagd debuut Trendz/Showup
lees verder
 
Heimtextil ziet huis als rustpunt
lees verder
Nieuw perspectief op de Ambiente
Ambiente 2027 scherpt focus op interieur en contractmarkt met veel activiteiten op de beursvloer.
lees verder
Polspotten kiest nieuwe koers
Polspotten bestaat 40 jaar en grijpt het jubileum aan voor een nieuwe fase. Het Amsterdamse designmerk krijgt een nieuwe ceo, zet sterker in op e-commerce en sluit eind oktober zijn brand store aan de Westerstraat.
lees verder
 
Nieuwe ambassadeurs Incoda
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden