Samenwerking voor vakbeurs

Donderdag 01 september 2022

VBW, Plantion en Groothandelscentrum Plantion gaan samenwerken met Trendz om daar een uniek en inspirerend bloemistenprgramma te bieden.
Samenwerking voor vakbeurs

Op dinsdag 30 augustus is op vakbeurs Trendz in de Evenementehal Gorinchem een samenwerkingsovereenkomst tussen Trendz, Plantion, Groothandelscentrum Plantion en Koninklijke VBW ondertekend. De partijen gaan samenwerken rond de Trendz-vakbeurzen om daar een uniek en inspirerend bloemistenprogramma te bieden.

 

Zeker ook voor bloemisten is Trendz een belangrijke vakbeurs. Om het aanbod voor bloemisten nog verder te vergroten en relevanter te maken, is Trendz deze samenwerking aangegaan. Met elkaar - en met andere relevante leveranciers van groen en decoratiematerialen - willen de partijen een uniek bloemistenprogramma op de beurs gaan bieden. Het programma zal bestaan uit een ruim aanbod van standhouders. Daarnaast worden vaktechnische demonstraties verzorgd, is er ruimte om te netwerken en zullen er inspirerende lezingen over het ondernemerschap worden gegeven. Het programma is gericht op het ondersteunen van bloemisten en groenstylisten bij hun dagelijkse bedrijfsvoering.

 

De samenwerking zal voor het eerst zichtbaar zijn op de voorjaarseditie van Trendz, van 8-10 januari in Gorinchem.

 

Vakbeurs Trendz is volgens de organisator Easyfairs het grootste en meest complete inspiratie – en inkoopmoment voor de retailer op gebied van home decoration & lifestyle. De beurs vindt plaats in het voorjaar en najaar en trekt in drie dagen duizenden bezoekers in de segmenten home decoration, outdoor & flowers, table & kitchenware, home linen, gifts & gadgets, fashion, accessoires, jewelry and beauty, stationery & office en kids. Naast inkoopmogelijkheden biedt Trendz ook kennis- en inspiratiesessies voor bezoekers.



Links

www.trendz.nl
www.easyfairs.com

Tags

nieuws, interieur, beurs, platform, accessoires, bloemisten, samenwerking, gorinchem, ondersteuning, aanbod, retail, retailmarkt, najaar, voorjaar, home decoration, outdoor, #trendz, #easyfairs, #evenementenhal, #vbw, #plantion, #groothandelscentrum

Gerelateerd nieuws
 
Nieuw aanbod op Trendz/Showup
lees verder
Focus op regeneratieve architectuur
Architect@Work Rotterdam legt focus op regeneratieve architectuur. Het evenement vindt plaats in september in Rotterdam Ahoy.
lees verder
 
Verhuizing van Zweden
lees verder
Design Post Keulen krijgt dubbelrol
Design Post Köln maakt in 2026 deel uit van zowel Orgatec als Idd Cologne. De designlocatie wordt een extra presentatielocatie voor Orgatec en vormt het centrale vertrekpunt van het stedelijke concept van Idd Cologne.
lees verder
Warmte buiten, frisse lucht binnen
[Sponsored artikel] - Warme zomerdagen wisselen elkaar vlot af met milde, natte winters. Die schommelingen maken het vaak lastig om het binnen in huis aangenaam te houden. Hoe ben je klaar voor elk seizoen?
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden