Samenwerking I4F en Vicstairs

Donderdag 28 augustus 2025

I4f en Vicstairs hebben een partnerschap afgesloten voor het patent voor traprenovatie.
Samenwerking I4F en Vicstairs
Samenwerking I4F en Vicstairs

I4f®, een groep bedrijven die patenten en technologieën levert aan de vloerenindustrie, heeft vandaag een nieuw patentpartnerschap aangekondigd met Vicstairs, een Nederlands innovatiebedrijf dat oplossingen voor trapprofielen levert. Het partnerschap heeft betrekking op de technologie van Vicstairs, die Stepvue levert, een gepatenteerde technologie voor het bekleden van traptreden, waarmee het installeren van trapprofielen en renovaties eenvoudiger dan ooit wordt.

 

Als resultaat van de samenwerking verkrijgt I4f exclusieve licentierechten voor de revolutionaire, naadloze trapprofieltechnologie uit één stuk, die is ontworpen voor hoge sterkte, waterbestendigheid, veiligheid en een naadloos ontwerp dat vloeren en muren naadloos laat overvloeien in trappen. Aangezien de technologie gebruikmaakt van SPC-, LVT- of WPC-materialen, profiteert Vicstairs van sterke synergieën met het langdurige, wereldwijde klantenbestand van I4f in die categorieën vloermaterialen.

 

De technologie biedt een oplossing voor de veelvoorkomende uitdagingen van traditionele trapbekledingen, met name de afhankelijkheid van lelijke profielsystemen. Dankzij de Stepvue-technologie kunnen fabrikanten esthetische trappen aanbieden die sterk, antislip en naadloos zijn, waarbij elke traptrede uit één stuk materiaal is vervaardigd. Deze baanbrekende oplossing is compatibel met een reeks vloermaterialen op basis van polymeercomposiet, wat eindeloze ontwerpmogelijkheden biedt in zowel residentiële als commerciële ruimtes. Antislipverbeteringen op veerkrachtig PVC, LVT en WPC ten opzichte van meer traditionele materialen op trappen dragen bij aan een verhoogde veiligheid.

 

Philus van Laarhoven, eigenaar van Vicstairs, zegt: 'Onze unieke technologie maakt lelijke strips en aluminium randen overbodig, waardoor mooie en toch eenvoudige traprenovaties en verbeteringen van nieuwe trappen mogelijk worden. Deze vooruitgang betekent dat design nu ook naadloos in trappen kan worden geïntegreerd. I4f is onze ideale partner omdat het al diepgewortelde relaties heeft met een breed scala aan fabrikanten die materialen produceren die compatibel zijn met onze technologie. Hierdoor is onze oplossing toegankelijker en levert deze waarde voor zowel vakmensen als doe-het-zelvers.'

 

John Rietveldt, ceo van i4F, voegt hieraan toe: 'We zijn verheugd om samen te werken met Vicstairs. Hun technologie sluit perfect aan bij ons streven naar gebruiksgemak, hoogwaardige installaties en diverse ontwerpkeuzes. Door deze samenwerking zijn I4f en Vicstairs klaar om de mogelijkheden op het gebied van traprenovatie opnieuw te definiëren en nieuwe normen te stellen op het gebied van ontwerp en functionaliteit. Deze innovatieve technologie verbetert niet alleen de visuele aantrekkingskracht van woonruimtes, maar behoudt ook de duurzaamheid en veiligheid die vereist zijn voor trappen met veel verkeer.'



Links

www.vicstairs.nl
www.i4f.com

Tags

nieuws, interieur, patent, partnership, samenwerking, internationaal, vloeren, pvcvloeren, lvt, spc, wpc, traprenovatie, normen, trapbekleding, fabrikanten, ontwerp, functionaliteit, duurzaamheid, veiligheid, trede, antislip, ombuiten, traptrede, #i4F, #StepVue, #Vicstairs

Gerelateerd nieuws
Layred is vernieuwd
Moduleo presenteert de nieuwe generatie LayRed PVC vloeren, waarmee het nog eenvoudiger wordt om te genieten van een volledig waterdichte vloer.
lees verder
 
Ultra matte Bodiax vloeren
lees verder
CAO akkoord MITT
Vakbond FNV heeft met MITT een akkoord bereikt over een CAO voor mode-, interieur-, tapijt- en textielindustrie: ‘Iedereen gaat erop vooruit’
lees verder
Speelse Interieurprofessionaldag
Op maandag 17 november vindt in Nieuwegein opnieuw de Interieurprofessionaldag plaats. Deze editie staat in het teken van spel, experiment en creativiteit. Onder het motto Let’s Play wordt het programma speelser en verrassender dan voorgaande jaren.
lees verder
 
Bernhard ter Hürne overleden
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden