Incoda: innovatie en vakmanschap

Donderdag 28 augustus 2025

Van 21 tot en met 23 september vindt in Evenementenhal Gorinchem de nieuwe editie van Incoda plaats. De beurs brengt ruim 200 merken samen op het gebied van raamdecoratie, vloeren, wandbekleding, meubelstoffen en verlichting.
Incoda: innovatie en vakmanschap

Naast de stands biedt Incoda opnieuw een uitgebreid programma. Op de Dag van de Interieurontwerper staat kennisuitwisseling centraal en tijdens de ontwerpwedstrijd Beyond Circular presenteren deelnemers ideeën voor circulaire producten. Ook zijn er landelijke vakwedstrijden voor parketleggen en woning- en projectstofferen, en krijgen studenten van onder meer HMC, Deltion en Summa een podium. Daarmee wordt zowel jong talent als ervaren vakmanschap zichtbaar gemaakt.


Masterclasses en workshops belichten actuele thema’s als duurzaam ontwerpen, lichtbeleving en het gebruik van social media en AI in de branche. Dat geeft moet interieurprofessionals niet alleen inspiratie bieden, maar ook praktische handvatten geven om hun bedrijfsvoering en klantbenadering te versterken.
Het Interieur Festival biedt daarnaast ruimte voor netwerkmomenten, presentaties van Dutch Design en unieke objecten. Daarmee probeert de organisatie de beurs minder traditioneel en meer als ontmoetings- en inspiratieplek te positioneren.


De lijst exposanten bevat bekende namen als Arte, Casamance, Forbo, Quick-Step, Sunbrella, Vyva Fabrics en Hookedonwalls, aangevuld met diverse nieuwe deelnemers. Ook Van Sand® Paint & Wallpaper (zie foto op de editie van vorig jaar) is weer aanwezig. Met de combinatie van productpresentaties, wedstrijden, masterclasses en netwerkmomenten blijft Incoda volgens organisator Easyfairs in de Evenementenhal Gorinchem een plek waar de branche elkaar ontmoet en actuele ontwikkelingen direct zichtbaar en bespreekbaar worden.



Links

www.easyfairs.com
www.evenementenhal.nl
www.interieurcollectiedagen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, winkelier, retail, design, textielbeurs, textielvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, bekleding, stoffering, woonkamer, textiel, behang, vloer, accessoire, projectinrichting, project, kantoor, easyfairs, evenementenhal, gorinchem, gorkum, #incoda, #interieurcollectiedagen, #interieurfestival, #evenementenhal, #easyfairs

Gerelateerd nieuws
Wood Loop stopt
De organisatie achter Wood Loop stelt dat Nederland nog niet klaar is voor een ketenaanpak, zoals die is ontwikkeld.
lees verder
 
Sail - akoestiek en indeling
lees verder
Toch weer nieuwe baan
Bram Kropmans is een jaar met pensioen geweest, maar heeft besloten om weer aan de slag te gaan bij Cartel Bedding.
lees verder
Heropening Goossens Nuenen
Goossens Wonen & Slapen heropent eind mei zijn compleet vernieuwde woon- en slaapwinkel in Nuenen.

lees verder
Drukke eerste dag Design District
Eerste indrukken van Design District 2026: inspiratie, tactiliteit en de toekomst van interieurdesign.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden