Ruik Let's Pause

Dinsdag 02 juni 2020

De nieuwe catalogus van de Spaanse fabrikant Let's Pause is uit. Het bedrijf uit Barcelona maakt meubelen die niet alleen vervaardigd zijn van natuurlijke materialen, maar er ook nog naar ruiken!
Ruik Let's Pause
Ruik Let's Pause Ruik Let's Pause Ruik Let's Pause

De bijzondere fabrikant Let’s Pause wil niet alleen een meubelmerk zijn, maar ook een manier van leven. het bedrijf maakt daarom producten die deel zijn van het land. Veranda's en terrassen lijken daardoor op te gaan in de natuur. En dat ruik je ook! De meubels behouden hun oorspronkelijke olfactorische vermogen oftewel hun reukzin: de geur van de natuur, die de hele levenscyclus zal blijven bestaan......

De meubelen zijn allemaal uniek door de handgemaakte, onregelmatige en organische vormen. Er wordt gebruik gemaakt van esparto (mediterraan gras), populierenhout, suikerriet en biezen, inheemse planten rond de Middellandse Zee. Deze oermaterialen worden door vakmensen omgezet in lampen, tafels, chaise longue of hoofdborden. Bij de fabricage wordt geen vernis of chemische behandelingen gebruikt. De producten kunnen na gebruik dus weer aan de natuur worden teruggeven.

Hier is de gehele catalogus te downloaden, via deze alleen de noviteiten 2020.




Links

www.letspause.es

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, project, kantoor, meubel, meubelen, kantoormeubel, office, meubelfabrikant, stoel, fauteuil, bank, chaise longue, armstoel, zitplek, zitmeubel, lounge, tuin, outdoor, buiten, #letspause

Gerelateerd nieuws
Nieuwe zitcollecties Segis
De Italiaanse meubelfabrikant Segis breidt zijn collectie uit met meerdere zitoplossingen voor uiteenlopende omgevingen. De nieuwe en doorontwikkelde series richten zich op werkplekken, wooninterieurs en hospitality, met aandacht voor comfort, variatie en materiaalgebruik.
lees verder
Olympisch Glas Italia
Tijdens de XXV Olympische Winterspelen Milano Cortina 2026 is Glas Italia opnieuw betrokken bij het project Casa Italia. Het merk levert meubelontwerpen voor de locaties in Milaan en Cortina d’Ampezzo, waar sport, cultuur en design samenkomen.
lees verder
 
Nieuwe Bomma lampen
lees verder
Keukeneiland blijft populair
[Sponsored artikel] - Een keukeneiland blijft populair bij de Nederlandse consument. Er is een groeiende vraag naar open opstellingen met centrale kookeilanden waarbij de keuken fungeert als centrale ontmoetingsplek.
lees verder
 
Idd keert terug in 2026
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden