Richard Arends naar Headlam

Maandag 26 oktober 2015

Begin deze maand is Richard Arends in dienst getreden als accountmanager raamdecoratie bij Headlam.
Richard Arends naar Headlam

Richard Arends volgt Jeroen Nefkens op in de regio noord Nederland. Het salesteam van Headlam, met de dochterbedrijven Interplan, Lethem Vergeer en Silvester, bestaat nu uit 16 man.

Richard Arends heeft de afgelopen 10 jaar zijn ervaringen opgedaan als verkoopadviseur bij Woontheater de Eclipse in Assen. Daar heeft hij met groot enthousiasme gewerkt.

Nu wil hij zijn kennis en ambities op het gebied van gordijnen en binnenzonwering gaan benutten bij het behartigen van de belangen voor de relaties van Interplan, Lethem Vergeer en Silvester in zijn regio.
Door zijn jarenlange ervaring op de werkvloer weet hij als geen ander wat de aandachtspunten van de winkelier zijn en zal om die reden een welkome aanvulling van het team raamdecoratie zijn.

 



Links

www.deeclips.nl
www.headlam.com
www.interplan.nl
www.lethem.nl
www.lifestyle-interior.nl
www.silvester.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, stroken, plank, parket, steen, keramisch, keramiek, tegel, stoffering, egalisatie, verwarming, vloerverwarming, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, onderhoud, reiniging, plinten, profielen, gordijn, raambekleding, raamdecoratie, luxaflex, rolgordijn, plissé, verkoop, accountmanager, verkoper, vertegenwoordiger, personalia, personeel

Gerelateerd nieuws
Japandi keuken: rustig en functioneel
[Sponsored artikel] - Interieurtrends komen en gaan, maar sommige stijlen blijven langer. Zoals de Japandi stijl. Deze combinatie van Japans en Scandinavisch design wint al jaren aan populariteit, ook voor keukens.
lees verder
Nieuwe editie Hospitality Design Days
Van 9 t/m 11 februari wordt de derde editie van de Hospitality Design Days (HDD) georganiseerd in Culemborg, met de deelname van 15 Nederlandse merken.
lees verder
Hoe kies je de beste laminaatvloer?
[Sponsored artikel] - Ben je toe aan een nieuwe vloer en overweeg je laminaat? Goede keuze! Laminaatvloeren zijn niet alleen stijlvol, maar ook praktisch en betaalbaar. Maar hoe kies je nu de beste laminaatvloer voor jouw huis?
lees verder
Vilten wandbekleding
Eijffinger introduceert de nieuwe wandbekleding collectie Felt. Deze vilt collectie is ontstaan uit een bijzondere samenwerking met het Nederlandse bedrijf I-did, die ook zorgt voor sociale impact.
lees verder
Effect van epoxy vloercoating
[Sponsored artikel] - Een epoxyvloer is enorm populair geworden. Dat is niet zonder reden. De vloer valt direct op: strak, glanzend en naadloos, en tegelijkertijd verrassend praktisch.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden