Rewind van Beaulieu Flooring Solutions

Donderdag 26 september 2019

Beaulieu Flooring Solutions, een divisie van de Beaulieu International Group (B.I.G.), lanceert een latex vrij tapijt dat beurzen en evenementen groener moet maken.
Rewind van Beaulieu Flooring Solutions

Met het tapijt Rewind wil Beaulieu Flooring Solutions een duurzaam alternatief bieden voor de meer dan 100 miljoen vierkante meter tapijt die jaarlijks wordt geproduceerd om beurzen en evenementen in te richten. Omdat het latex bevat, kan dit niet volwaardig gerecycleerd worden.

 

Rewind bestaat voor 100% uit polyolefine en is dus 100% latex vrij. Ook het productieproces verloopt volgens het bedrijf op-en-top ecologisch. In tegenstelling tot traditioneel tapijt is er geen water nodig en wordt er 83% minder gas verbruikt. Het groene productieproces vermindert zo de totale CO₂ uitstoot met maar liefst 35%, aldus Beaulieu.

 

Rewind is daarnaast sterk, duurzaam, VOC arm, heeft een Bfl-brandclassificatie en is laag van gewicht. Door de samenstelling van het tapijt is volgens de producent ook minder opslagruimte nodig.



Links

www.rewindcarpet.com.
www.bintg.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ziekenhuis, hospitality, vloer, vloerbedekking, tapijt, vloerkleed, garen, textiel, duurzaamheid, recycling, #beaulieuflooringsolutions, #rewind, #bintg

Gerelateerd nieuws
Badkamerinspiratie 2027 op woonbeurzen
[Sponsored artikel] - Wil je als interieurprofessional op de hoogte blijven van nieuwe materialen, producten en interieurtrends? Ook in 2027 zijn er verschillende woon- en bouwbeurzen, in zowel Nederland als België.
lees verder
Succesvolle editie Incoda
Incoda 2026 is een groot succes met 5.500 interieurprofessionals en een compleet vernieuwde uitstraling, die goede reacties kreeg.
lees verder
Meer aandacht jonge ontwerpers
Heimtextil breidt New Talent Area uit met ruim dertig jonge ontwerpers op de speciale presentatieruimte die hiervoor ontwikkeld is.
lees verder
Volero breidt uit naar het zuiden
Vloerkledenspecialist Volero opent nieuwe showroom op Meubelplein Ekkersrijt in Son en Breugel.
lees verder
Vakmanschap in de schijnwerpers
Het Nederlands Kampioenschappen Woning- en Projectstofferen kende een succesvolle editie met een groot aantal deelnemers. Er werd vakwerk afgeleverd met een terechte winnaar.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden