Reorganisatie Bijenkorf

Woensdag 04 oktober 2023

Er wordt opnieuw een reorganisatie bij de Bijenkorf aangekondigd, waarbij 37 banen komen te vervallen.
Reorganisatie Bijenkorf

De Bijenkorf gaat reorganiseren in het winkelmanagement. Daarbij komen 37 leidinggevende functies in de winkels te vervallen.

 

Naar eigen zeggen gaat het luxe warenhuis reorganiseren om 'de klantbeleving te verbeteren en meer efficiëntie te bereiken'. De directie zegt het te betreuren dat deze maatregelen nodig zijn. Voor de getroffen medewerkers wordt aan een sociaal plan gewerkt. De reorganisatie moet nog worden beoordeeld door de ondernemingsraad.

 

Het is al de tweede keer dit jaar dat de Bijenkorf reorganiseert. Eerder kwamen 15 banen op het hoofdkantoor te vervallen, waaronder enkele directiefuncties. De Bijenkorf heeft in totaal 2.500 werknemers, waarvan 450 op het hoofdkantoor. In totaal zijn er zeven vestigingen in Nederland van het luxe warenhuis.

 

Eind vorige week maakte de Bijenkorf bekend dat er vorig jaar weer een kleine winst gemaakt werd. De jaren ervoor werden tientallen miljoenen verlies geleden.

 

P.S. 11-10-2023: Volgens Twinkle is er inmiddels een derde stap in de reorganisatie gezet en vervallen er op het hoofdkantoor additioneel 64 banen.



Links

www.bijenkorf.nl

Tags

nieuws, interieur, warenhuis, reorganisatie, directie, luxe, vestigingen, klantbeleving, efficientie, banen, hoofdkantoor, winkels, winst, management, merken, living, #bijenkorf

Gerelateerd nieuws
 
Omzetgroei Jysk
lees verder
Aquinos Belgie failliet
Bijna 100 mensen verliezen baan na faillissement matrassenproducent Aquinos Bedding Hulshout.
lees verder
 
High-end design op Spoga+gafa
lees verder
Contractmarkt op Meubelbeurs
De Meubelbeurs Brussel (2-5 november), zet een volgende stap in haar ontwikkeling en richt zich steeds nadrukkelijker ook op andere doelgroepen binnen de interieurbranche. Met name de hospitality- en projectmarkt krijgen in 2025 een prominente plek.
lees verder
Commissaris EK retail
Er zijn diverse wijzigingen doorgevoerd bij EK Retail. Zo treedt Johan Vlassak toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden