Red Dot award voor Bece

Donderdag 15 april 2021

B&C Raamdecoratie (Bécé) heeft met de Refashion serie uit de collectie rolgordijnen, een felbegeerde Red Dot Design Award 2021 gewonnen.
Red Dot award voor Bece

De unieke Refashion serie van het raamdecoratielabel Bécé heeft de Red Dot Design Award 2021 gewonnen, een prijs die wordt toegekend aan productontwerpen.

 

De bekroonde serie maakt onderdeel uit van de collectie rolgordijnen die een heel bijzondere serie stoffen bevat die gedeeltelijk zijn gemaakt van geüpcyclede restjes kleding uit de mode-industrie. Deze restjes worden verzameld, gesorteerd, geborsteld en vervolgens tot prachtige garen gesponnen waar een unieke serie rolgordijn is gemaakt.

 

Door restjes polyester uit de mode-industrie te upcyclen, gebruiken we minder nieuwe grondstoffen: een kleine stap naar een groenere toekomst. 

 

Uiteraard is men bij het B&C Raamdecoratie uit Nunspeet zeer trots op deze erkenning van de collectie.



Links

www.b-cinternational.com
www.bece.be
www.bece.nl

Tags

Nieuw, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, project, raamdecoratie, rolgordijn, jaloezie, plisségordijn, dupligordijn, vouwgordijn, vlinderjaloezie, paneelgordijn, project, contract, refashion, reddot, designaward, trots, #bece, #bczonwering, #refashion, #reddotdesignaward

Gerelateerd nieuws
Sterke registratie Texprocess
De beurs Texprocess 2026 heeft nu al sterke registratiecijfers. Op de beurs presenteert de sector zich op belangrijke toekomstige thema's.
lees verder
 
Vertrek Niek Rongen
lees verder
Intr opent vestiging Amsterdam
Groothandel Intr opent een nieuwe Intr Point Amsterdam, dat sinds 11 augustus operationeel is voor klanten. Tegelijkertijd sluit de vestiging in Hoofddorp haar deuren.
lees verder
Trendz: variatie voor inspiratie
[Sponsored artikel] - Ontdek tijdens Trendz Najaar 2025 in de Evenementenhal in Gorinchem de kracht van variatie voor inkoop en inspiratie: voor ieder wat wils.
lees verder
Belang duurzaamheid voor klant
Steeds meer consumenten vinden duurzaamheid belangrijk bij hun aankoopbeslissing. Dat is een kans voor de hele sector: van retailer tot producent. Reden voor brancheorganisaties Inretail en Modint voor een campagne die feiten over duurzaamheid scheidt van fabels.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden