Recticel nu Aquinos

Woensdag 15 juni 2022

Eind vorig jaar kondigde Recticel aan dat het de slaapcomfortdivisie ging verkopen aan Aquinos uit Portugal.
Recticel nu Aquinos
Recticel nu Aquinos

Het in november aangekondigde verkoopproces nu afgerond: sinds 1 april maakt Recticel Sleep Comfort deel uit van de Portugese groep. Zoals Schlaraffia (één van de Recticel merken) in een brief aan haar zakenpartners laat weten, is nu ook de naam veranderd. Met onmiddellijke ingang opereert het bedrijf onder de naam Aquinos Bedding Germany.

 

Met de bekendmaking van de inschrijving in het handelsregister op 24 mei is dit rechtsgeldig. Geregistreerde bestuurders zijn Carlos Aquino en Boudewijn Dezutter. 'De volledige integratie zal de komende weken verder vorm krijgen, maar zal niets veranderen in de dagelijkse gang van zaken, noch in je verkoopteams of contacten. In dat opzicht kijken we uit naar de voortzetting van onze samenwerking en een toekomst die samen gericht is op groei,' zegt Boudewijn Dezutter.

 

De Aquinos Group, opgericht in 1985, is in privébezit en heeft haar hoofdkantoor in Sinde - Tábua (Portugal - foto 2). Aquinos is een van de grootste fabrikanten van gestoffeerde meubels en matrassen in Europa met meer dan 3.300 medewerkers en productiefaciliteiten in Portugal, Frankrijk en Polen. In 2020 realiseerde de Aquinos Groep een jaaromzet van € 370 miljoen.



Links

www.aquinosgroup.com
www.recticel.com

Tags

nieuws, interieur, overname, slaapcomfort, bedden, schuimmatras, schuim, duitsland, stoffering, matrassen, #recticel, #aquinos, #aquinosgroup

Gerelateerd nieuws
Meubelbeurs 2025: klaar voor groei
De Meubelbeurs Brussel 2025 krijgt vorm en zet grote stappen vooruit. De hallen zijn voor meer dan 90% gevuld, met een aanbod dat sterker en veelzijdiger is dan ooit.
lees verder
Vloerkleden inspireren handdoeken
Suite702 introduceert de handdoekencollectie Blend met ontwerper Lex Pott, die geïnspireerd is op zijn eerdere karpettencollectie voor het bedrijf.
lees verder
Waarom Trendz Najaar 2025 bezoeken?
[Sponsored artikel] - We geven je graag drie redenen waarom je het inkoop- en inspiratiemoment van Trendz 2025 eind augustus in Gorinchem niet wilt missen.
lees verder
Flexa4dreams failliet
Flexa4dreams, producent van kindermeubelen, heeft faillissement aangevraagd na jaren van verlies. Dat meldt de website Wood Supply.
lees verder
Nieuwe directeur CBM
Jelle Boonstra wordt per 1 september de nieuwe directeur van Koninklijke CBM, de Nederlandse Branchevereniging voor Interieurbouw en Meubelindustrie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden