Raymakers gered door Vescom

Dinsdag 24 december 2024

Op de valreep van 2025 goed nieuws! De Vescom Groep neemt de activiteiten van Koninklijke Nederlandse Textielfabrieken J.A. Raymakers & Co. over.
Raymakers gered door Vescom
Raymakers gered door Vescom Raymakers gered door Vescom

De Vescom Groep zal de activiteiten van Raymakers voortzetten en daarmee een nieuwe toekomst bieden voor de fluweelproducent, die na het faillissement in oktober 2024 nu dus een gedeeltelijke doorstart maakt.

Met deze overname zet Vescom zich in voor het behoud van banen en het ondersteunen van het industriële erfgoed van de regio. Zowel op de locaties Gemert als in Helmond gaat de productie van fluweel door, net als de hoge kwaliteit en het vakmanschap waar Raymakers door de jaren heen om bekend staat.

Raymakers verdwijnt wel als naam: het nieuwe bedrijf wordt Vescom Velvets. Dit wordt een zelfstandig onderdeel van de Vescom Groep. Hierdoor kan de rijke geschiedenis van Raymakers, die teruggaat tot 1773, worden voortgezet, aangevuld met de expertise en visie van Vescom.

Bestaande en toekomstige klanten en leveranciers kunnen dus rekenen op continuering van het gewaardeerde partnerschap.



Links

www.raymakers.com
www.vescom.com

Tags

Nieuws, interieur, gordijnstoffen, stoffen, meubelstoffen, unistoffen, chenille, satijn, kamerhoog, velours, failliet, faillissement, faling, insolventie, bankroet, neerleggen boeken, doorstart, overname, koop, overgenomen, acquisitie, curator, 17006288, #failliet, #doorstart, #herstart, #overname, #lantal, #raymakers, #velvetlab, #vescom

Gerelateerd nieuws
 
Kunst, design en vakmanschap
lees verder
Bestellen bij Fonq onmogelijk
Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
lees verder
Groot belang functioneel textiel
Functioneel textiel is de strategische motor voor productontwikkeling op de internationale textielvakbeurs Techtextil 2026 van 21-24 april in Frankfurt.
lees verder
 
Historische wandtapijt als behang
lees verder
Innovatie versnelt op Light+Building
Light+Building 2026 liet zien hoe snel innovatie in de sector momenteel gaat. Tijdens de zesdaagse vakbeurs in Frankfurt presenteerden bijna 2.000 exposanten nieuwe technologieën (digitalisering, elektrificatie en slimme lichtoplossingen) voor gebouwen, steden en interieurtoepassingen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden