Rapport Meubelzaken verschenen

Woensdag 03 juni 2020

In het Marketingrapport Meubelzaken 2020 staan de resultaten van een onderzoek onder meubelspeciaalzaken in Nederland. Hierin geeft Markdata.nl een overzicht van de ontwikkelingen in de meubeldetailhandel in Nederland.
Rapport Meubelzaken verschenen

Volgens Markdata.nl van Van Es Marketingservice biedt het het Marketingrapport Meubelzaken 2020 een actueel en compleet overzicht van het inkoopgedrag, de leveranciers en hun marktposities, het mediagebruik en de ontwikkelingen in de meubeldetailhandel in Nederland. Naast de onderzoeksresultaten bevat het onderzoeksrapport diverse analyses van de database van meubelzaken in het Handelsregister en informatie die middels deskresearch is verzameld. Bij diverse thema’s worden de onderzoeksresultaten vergeleken met de voorgaande edities van het onderzoek. Hierdoor is de lezer volgens het bureau in staat om in te spelen op de actuele trendmatige ontwikkelingen in de branche.

 

In het rapport onder meer aandacht voor de ontwikkeling van het aantal meubelzaken. Zowel het aantal bedrijven als het aantal vestigingen van meubelzaken is volgens de cijfers van het CBS gedaald. Tussen 2015 tot het eerste kwartaal van 2020 daalde het aantal bedrijven van 1.905 naar 1.820 (-4,5%). Het aantal vestigingen daalde tussen 2014 - 2019 met 6,6% (van 2.560 naar 2.390). In 2012 daalde het aantal vestigingen het sterkst (met 7%). Daarna stabiliseerde de situatie.



Links

www.marktdata.nl
www.cbs.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woning, wonen, woninginrichting, meubelwinkel, vertrouwen, economie, indicator, consument, uitgaven, bestedingen, consumentenvertrouwen, koopbereidheid, omzet, detailhandel, retail, winkel, prijzen, shop, meubels, bed, trend, onderzoek, rapport, online, webshop, #cbs, #marktdatanl, #vanesmarketingservice

Gerelateerd nieuws
 
Faillissement Riviera Maison
lees verder
Eindbod CBM geaccepteerd
Koninklijke CBM heeft een verbeterd eindbod gedaan, waarna acties en landelijke staking van de FNV van de baan zijn.
lees verder
Kleurexplosie in high-end interieurs
Wie genoeg heeft van veilige beige tinten en minimalistische witgrijze paletten, krijgt met het boek Colour Combinations precies het tegengif. Dit nieuwe koffietafelboek draait volledig om kleur. Niet zomaar kleur, maar gedurfde, gelaagde combinaties die luxe interieurs karakter en pit geven.
lees verder
Lichtsculptuur en roomdivider
Tijdens Salone del Mobile 2025 presenteerde Cattelan Italia twee nieuwe ontwerpen: vloerlamp Diploma en roomdivider Privé. Beide combineren functionaliteit met een uitgesproken vormgevoel.
lees verder
Consumentenvertrouwen blijft laag
Het vertrouwen van Nederlandse consumenten en de koopbereidheid blijft laag in juni en is vrijwel gelijk aan vorige maand.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden