Proposte 2015 breidt uit

Dinsdag 09 december 2014

Het fameuze Italiaanse stoffenevenement Proposte opent van 27-29 April 2015 voor de eerste maal in haar beursgeschiedenis de deuren van het exclusieve Villa Erba bij Como ook voor niet-Europese exposanten die produceren op een hoog niveau.
Proposte 2015 breidt uit

Massimo Mosiello, general manager van Proposte en Piercarlo Viganò, voorzitter van de raad, kondigden dat vorige week aan in een persbericht. De drie Turkse stofproducenten die nu worden toegelaten tot Proposte zijn Dina Vanelli, Penelope en Martek.



 

Statuten


Proposte hield zich altijd strak vast aan haar statuten waarin staat dat zij ‘een internationale beurs is, gewijd aan bedrijven van de textielindustrie die zich onderscheiden door hun erkende kwaliteit en een betrouwbaarheid'. Deelname als exposant aan Proposte is strikt voorbehouden aan zuiver Europese textielfabrikanten die beschikken over ‘een corporate productiestructuur en evenredig personeel die garant staat voor consistentie in hun aangegeven omzet- en productieactiviteit'. Bovendien moeten zij zaken doen in het midden tot high-end van de markt en originele kwaliteitsproducten en -collecties bieden. En tot slot moeten zij zaken doen op commercieel correcte wijze met inachtneming van gedrag, dat valt onder een professionele ethische code van de Italiaanse National Business Association of Confindustria of vergelijkbare codes van het thuisland voor de andere Europese bedrijven.

 



Persverklaring


De officiële persverklaring van de beursorganisatie verduidelijkt waarom er nu wordt afgeweken van de voorwaarde van zuiver Europese textielfabrikanten: 'De keuzes zijn het gevolg van ingrijpende veranderingen in de markt en de voortgaande globalisering. De verruiming in geografische zin betekent niet dat er getornd wordt aan bepaalde kwaliteitscriteria om toegelaten te worden', aldus de organisatie.
Ook de doorn in het oog van de externe tentoonstellingen in hotels buiten de beurslocatie Villa Erba die gratis meeliften op het internationale bezoekerssucces van Proposte, wordt dit jaar in samenwerking met de gemeente Como in betere banen geleid. Er komt een nieuw initiatief onder de naam 'International Observatory', gelieerd aan Proposte die de externe tentoonstellingen zal controleren en laten samenvallen met Proposte.
 
Informatie
Wat: Proposte 2015
Waar: Villa Erba aan het Comomeer, Cernobbio, Italië
Wanneer: 27- 29 april van 9:00 - 18:00 uur
Contact: Proposte srl, tel. +390 (0)2 - 643 40 54
Website: www.propostefair.it



Links

www.propostefair.it

Tags

interieurbekleding, interieurstof, stof, mebuelstof, interieurtextiel, textielfabrikant, textielindustrie

Gerelateerd nieuws
Modint Awards
Modint, de Nederlandse branchevereniging voor textiel, zet innovaties Nederlandse textielsector in de spotlights met nieuwe awards
lees verder
Incoda: interieur in beweging
De Interieur Collectie Dagen (Incoda), die van 21 tot en met 23 september plaatsvinden in de Evenementenhal in Gorinchem, presenteren dit jaar opnieuw een breed programma waarin vakkennis, innovatie en ontmoeting centraal staan.
lees verder
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
 
Totaalconcepten op Heimtextil
lees verder
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden