Primeurs van studio Ignore

Woensdag 31 maart 2021

De Amsterdamse ontwerpstudio Ignore ontwerpt, ontwikkelt en distribueert meubels en interieuraccessoires met een minimalistische uitstraling. Het label werkt alleen met Nederlandse ontwerpers en stelt nu twee nieuwe producten voor.
Primeurs van studio Ignore
Primeurs van studio Ignore Primeurs van studio Ignore

In samenwerking met ontwerper Marc Th. van der Voorn presenteert Ignore twee nieuwe meubels. De eerste is de volledige uit linoleum vervaardigde eettafel Dine en zijn kleinere broertje Wrap. Ook is bijzettafel Dance verkrijgbaar in de nieuwe kleur off white.

 

Bij het ontwerpen van de Dine (foto 1) heeft ontwerper Van der Voorn traditionele tafelmanieren links laten liggen. Door voor zowel het flinterdunne tafelblad als de enkele kolomvoet uitsluitend linoleum te gebruiken, krijgt de eettafel een totaal andere uitstraling dan je gewend bent van zijn houten soortgenoten. Een kenmerkende wikkel, die op subtiele wijze om de voet draait, doet denken aan linoleum dat vers van de rol komt.

 

Wrap (foto 2) is het kleine broertje van de Dine; het ontwerp van de wrap maakt volgens Ignore niettemin een grootse indruk. De kenmerkende, in linoleum gewikkelde kolomvoet en het verfijnde tafelblad zijn een toevoeging voor iedere ruimte. De tafel is verkrijgbaar in twee standaard kleuren en is volledig ontworpen en geproduceerd in Nederland.

 

Bijzettafel Dance (foto 3) speelt met de grenzen van balans. Twee poten (elk met een ander formaat) vormen de basis van een slank, zwevend tafelblad. De Dance is vanaf vandaag, net als de salontafel Surf, verkrijgbaar in de kleur off white.



Links

www.ignoreamsterdam.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, meubel, kleinmeubel, bijzettafel, tafel eettafel, design, dutchdesign, #ignore, #ignoreamsterdam, #Wrap, #Dine, #dance

Gerelateerd nieuws
 
Leolux veiliggesteld
lees verder
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder
Samen sterk
Tijdens de komende Incoda bundelen drie interieurmerken hun krachten: DN Design, Clochard Fabrics en Ursidi presenteren samen een pop-up showroom waar bezoekers een combinatie van meubelontwerp en stoffencollecties kunnen ontdekken.
lees verder
 
Nieuwe editie in Amsterdam
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden