Prikbord van Forbo

Woensdag 10 juni 2015

Forbo Flooring is vooral bekend van vloerbedekking en vooral natuurlijk linoleum. In spreekruimten van Strijp-S in Eindhoven werd linoleum toegepast voor een toepassing waar niet iedereen meer direct aan denkt: de wand.
Prikbord van Forbo
Prikbord van Forbo

Het betreffende product, Bulletin Board, is zoals velen ook wél zullen weten een linoleumproduct dat uitermate geschikt is als prikbord en is daarmee een functionele bekleding van wanden, meubels, deurpanelen en kasten. Het is leverbaar in 12  kleuren waardoor het naast functioneel ook decoratief is te combineren met bijvoorbeeld hout, steen of aluminium.

Aan interieurs kan een extra communicatieve waarde worden toegevoegd door privacyschermen, (scheidings)wanden en kasten af te werken met Bulletin Board. Deze oppervlakken kunnen vervolgens worden gebruikt voor het ophangen van zakelijke mededelingen en aankondigingen of om de werkplek juist een persoonlijk tintje te geven met foto’s, tekeningen en ansichtkaarten. Dankzij de eigenschappen van het natuurlijke afwerkingsmateriaal blijft het materiaal er als nieuw uitzien, zelfs bij bij intensief gebruik van punaises en pushpins.

Forbo doet geen mededelingen over de verkopen van het product, maar stelt dat deze groeiende is. Strijp-S is het zelfbenoemde creatief en culturele hart van Eindhoven op het voormalig industrieterrein van Philips. Het huisvest onder meer Broeinest, een plek met gratis flexplekken voor (interieur)architecten. En ondanks dat Forbo hier partner van is, is de keuze voor dit traditionele product op de wanden van de spreekkamers een bewijs dat het product nog altijd van deze tijd is.



Links

www.forbo.com/flooring/nl-nl/producten/linoleum/bulletin-board/bnwk0c#anker
www.forbo.com/flooring/nl-nl/
www.strijp-s.nl
www.broeinest.nl

Tags

Vloer, vloeren, vloerbedekking, linoleum, marmoleum, wand, wandbekleding, prikbord, project, wonen, interieur, inrichting, kantoor, vergaderen, spreekruimte, forbo

Gerelateerd nieuws
Spoga+Gafa: Growing Forward
De tuin- en outdoorvakbeurs Spoga+Gafa presenteert in 2026 een vernieuwd concept. Met het thema ‘Growing forward’ wordt ingespeeld op veranderend consumentengedrag, actuele marktontwikkelingen en behoefte aan meer beleving en oriëntatie.
lees verder
FEP op Domotex
Op de Domotex zullen de leden van de Europese Parket Federatie (FEP), waaronder Kährs, Weitzer Parkett en Ter Hürne in de FEP Lounge hoogwaardige, duurzame parketoplossingen presenteren en zo de professionele uitwisseling en netwerken binnen de industrie bevorderen.
lees verder
 
Davis Fabrics op Meubelbeurs
lees verder
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden