Present Time failliet

Vrijdag 13 november 2015

Present Time is door de rechtbank Midden-Nederland failliet verklaard. Bij de vestiging in Almere werken zo'n 17 mensen.
Present Time failliet

De oorzaak is van het faillissement is nog niet bekend, zo meldt omroep Flevoland vandaag. De werknemers krijgen vanmiddag meer te horen over hun toekomst. De meerderheid is zijn baan kwijt, maar misschien dat enkele medewerkers wordt gevraagd de zaak draaiende houden om een doorstart mogelijk te maken.

Het bedrijf maakt interieurdecoratieartikelen, zoals bijvoorbeeld servies, klokken en keukenspullen en voerde labels als Leitmotiv, Karlsson en PT,. Afgelopen februari stond het bedrijf als exposant nog op de (internationale) vakbeurzen Ambiente in Frankfurt, Maison & Objet in Parijs, Tica in Aalsmeer en de Trade Mart in Utrecht en Brussel.

 



Links

www.presenttime.com

Tags

Nieuws, inrichting, wonen, woon, woning, interieur, design, textiel, interieurtextiel, klok, plaid, kussen, handdoek, gastendoek, laken, accessoire, decoratie, licht, verlichting, lamp, hanglamp, spot, vaas, vazen, woonaccessoire, kussen, kussenhoes, failliet, faling, insolventie, doorstart, overname.

Gerelateerd nieuws
 
Hometex niet in winter
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Eerste invulling Trendz/Showup
De gezamenlijke beurs Trendz/Showup krijgt concreter vorm. Voor de eerste editie, van 30 augustus - 1 september in de Evenementenhal Gorinchem, zijn nu de eerste deelnemende merken en programmaonderdelen bekendgemaakt.
lees verder
 
Kleur geeft armaturen karakter
lees verder
Bekende textielmerken overgenomen
De Vespo Groep neemt een aantal bekende textielmerken - waaronder Cinderella, Damai, DDDDD, en Seahorse - over van Dutch Home Company om deze verder uit te gaan bouwen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden