PPC voor derde keer gazelle

Woensdag 25 oktober 2017

Plinten en Profielen Centrale (PPC) heeft het opnieuw voor elkaar gekregen, ze zijn FD Gazelle! PPC behoort tot de 754 snelst groeiende bedrijven van Nederland.
PPC voor derde keer gazelle

Het is voor de derde keer dat PPC voor de titel FD Gazelle van het Financiële Dagblad genomineerd is. De FD Gazellen Awards zijn prijzen die Het Financiële Dagblad uitreikt voor de snelst groeiende bedrijven van Nederland. Het hoofdcriterium is een ononderbroken omzetgroei van minimaal 20% over een periode van drie jaar. In het eerste jaar bedraagt de omzet daarnaast minimaal € 100.000. Het laatste jaar dient het nettoresultaat positief te zijn en in de voorgaande twee jaar is het bedrijf maximaal één jaar verlieslatend. Daarnaast wordt vereist dat bedrijven financieel gezond zijn.

Vorig jaar werd PPC zesde in de categorie groot van Regio Oost, op 16 november worden bekend of de grossier daadwerkelijk in de prijzen valt. Naast de prijzen voor alle FD Gazellen, worden per regio nóg negen prijzen uitgereikt. Een gouden, een zilveren en een bronzen FD Gazelle voor de snelste groeiers in de categorie klein (€ 100.000 tot € 2 miljoen), middelgroot (€ 2 tot € 10 miljoen) en groot (een omzet boven de € 10 miljoen).




Links

www.fd.nl
www.plintenenprofielencentrale.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, linoleum, laminaat, lijm, plint, profiel, lijst, afwerklijst, strip, plakstrip, dilatatie, dilitatie, hoeklijn, trap, renovatie, traprenovatie, stofferen, stoffering, parket ambachtsdagen, ambacht, grossier, groothandel, award, prijs, financieel, groei, #FDgazelle, #financieledagblad, #ppc, #plintenenprofielencentrale, #fd

Gerelateerd nieuws
De Woonindustrie staat als een huis
Tijdens de Najaarsvakdagen op 7,8,9 en 15 & 16 september 2025 presenteert De Woonindustrie vlakbij Utrecht een krachtig aanbod van gevestigde merken én nieuwe spelers.
lees verder
Innovatieve visgraatvloer
Vloerenproducent Bjelin introduceert de innovatieve visgraatvloer Woodura. Distributeurs zijn Kerkhofs Parket en Gebrs. Willard
lees verder
 
Vertrek Niek Rongen
lees verder
Groter aandeel Belysse bij Ide
Via een transparantieverklaring maakt Belysse bekend dat Joris Ide een belang van meer dan 5% in het bedrijf heeft opgebouwd.
lees verder
Riviera Maison vloeren
De vloeren van Riviera Maison, een collectie van Holland Top Floor, blijven ook bestaan na de doorstart van het merk.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden