Meubelbeurs Brussel: ook voor contract

Woensdag 25 oktober 2017

Steeds meer exposanten op de Meubelbeurs Brussel richten zich ook op de contractmarkt of bieden maatwerk aan voor projecten. Een bezoek is dus ook voor contractspecialisten de moeite waard.
Meubelbeurs Brussel: ook voor contract

Om contractbezoekers het gemakkelijk te maken worden bij leveranciers van producten voor de projectmarkt een herkenbaar Contract-logo op plattegronden geplaatst. Op de beursvloer worden de betreffende stands van dit logo voorzien.

Er zijn diverse segmenten vertegenwoordigd:
- Horeca-inrichters kunnen voor tafels en stoelen terecht bij onder meer Calligaris, Chairz, Infinity, Kluskens, Mobitec en Perfecta.
- Sfeervolle totaalinrichtingen zijn te vinden bij bijvoorbeeld Cube Interiors, Nix Design en Richmond.
- Bedding is zeker ook te vinden bij Veldeman Bedding, Avek, Brinkhaus, Mérens, Napco, Revor, Serta en Yatsan.
- Accessoires zijn te vinden bij bedrijven als Drimmer, PTMD, Ztahl by Dijkos, DV D’Sign en Mondiart.
- De Healthcare sector wordt gepresenteerd door Otium by Mecam, Bert Plantagie, Demuynck, Leda en Revor.
 - Kantoorinrichters vinden beslist hun ding bij onder meer Joli, Calligaris, Chairz, Topstar of Wagner.
 
Dit zijn overigens maar enkele van de contractaanbieders. Op dinsdagavond 7 november om 17 uur is er een meet & greet met de fabrikanten en designers persoonlijk. Ook is er informatie over werken met een designer. De beurs wordt van 5 tot 8 november 2017 gehouden, zondag tot dinsdag van 9 tot 19 uur, op woensdag tot 18 uur.

 



Links

www.meubelbeurs.be

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, show, evenement, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Kids' corner, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, City, Fushion, Square, Mozaďek, award, winnaar, prijs, uitreiking, balthazar, champagne, jubileum, #meubelbeursbrussel, #brusselsbynight, #designindustry

Gerelateerd nieuws
Biogebaseerde panelen
Unilin Panels luidt een nieuw tijdperk in met panelen gemaakt van biogebaseerde High Pressure Laminate (HPL).
lees verder
 
Nieuwe exposanten Trendz NJ25
lees verder
Circulaire bedbodem uit afval
Neonest lanceert ’s werelds eerste 100% circulaire bedbodem gemaakt uit post-consumer afval.
lees verder
Samenwerking Serax en Piet Moodshop
Het Belgische designmerk Serax en de Gentse conceptstore Piet Moodshop hebben de handen ineen geslagen. Zij introduceren een samenwerking die de zichtbaarheid én het voortbestaan van lokale winkels moet ondersteunen.
lees verder
Onverwachte overname
Somnis Bedding koopt Aquinos Bedding, nadat eerder bekend werd dat Revor interesse had in overname van dit bedrijf.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden