Pop-up store

Dinsdag 26 maart 2024

Zitzakkenfabrikant Fatboy uit 's-Hertogenbosch heeft zijn eerste pop-up winkel in Nederland geopend op de Utrechtsestraat in Amsterdam.
Pop-up store
Pop-up store Pop-up store

Fatboy, sinds 2021 onderdeel van het Franse investeringsfonds Alpha Private Equity (ook eigenaar van de Italiaanse meubelfabrikant Calligaris), opende afgelopen week de deuren van zijn allereerste pop-up store in Nederland! Gevestigd op de Utrechtsestraat 30 in Amsterdam, kan je volgens de firma 'binnenstappen in een ware Fatboy speeltuin, waar design en plezier hand in hand gaan'. Hier wordt de uitgebreide collectie van dit label getoond.

 

Hoewel de originele zitzak zonder twijfel het bekendste item van Fatboy is, omvat de collectie inmiddels namelijk veel meer dan enkel en alleen zitzakken. Het bedrijf bestaat ruim 20 jaar en heeft gedurende deze periode een collectie voor binnen en buiten ontwikkeld bestaande uit onder meer lampen, vloerkleden, buitenbanken en hangmatten.

Elk product heeft een eigen karakter, maar zijn vaak direct als Fatboy-ontwerp te herkennen: ieder item is gemaakt met het streven om je een glimlach op je gezicht te bezorgen.



Links

www.fatboy.com

Tags

nieuws, interieur, zitzak, design, merk, verrassend, uniek, lampen, vloerkleden, hangmat, buitenbank, oversized, kleurrijk, popupstore, utrechtsestraat, #fatboy, #amsterdam

Gerelateerd nieuws
 
Idd Cologne telt ruim 140 merken
lees verder
Consumenten negatiever in oktober
Het consumentenvertrouwen verandert licht in oktober 2026, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Het cijfer daalt van -33 in september naar -34 in oktober. Zowel het oordeel over de economie als de koopbereidheid is een fractie negatiever.
lees verder
Nieuwe ontwerpen bij Van Rossum
Van Rossum voegt twee nieuwe ontwerpen toe aan zijn collectie. De Abi-barkruk van Christophe Delcourt en de modulaire Elementis-bank van Thomas Haarmann combineren sculpturale vormen met zachte bekleding.
lees verder
 
Onwetendheid over rechten bij aankoop
lees verder
Goud voor Revor Group
Revor Group heeft een gouden Ecovadis-medaille behaald. De Belgische producent van boxsprings en matrassen sluit zich bovendien aan bij de Vlaamse Green Deal Waardeketens.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden