Pilat in accessoires

Vrijdag 20 oktober 2017

Meubelmaker Pilat & Pilat gaat in houten accessoires: kandelaren en snijplanken.
Pilat in accessoires
Pilat in accessoires

Pilat & Pilat heeft drie verschillende kandelaren en een nieuwe serie snijplanken in het assortiment opgenomen. Verkrijgbaar in massief walnoot, iepen, eiken en hoogwaardig afgewerkt met witte olie. De ontwerpen zijn van Gjalt en Kristien Pilat.


De woonaccessoires worden volgens het bedrijf uit het Friese Twijzel op duurzame wijze geproduceerd in de eigen fabriek in Bosnië. Elke ingekochte boom wordt zo efficiënt mogelijk in zijn geheel gebruikt. Het houtzaagsel wordt gebruikt voor het verwarmen van de droogkamers en de meubelfabriek. Resthout na de productie van de meubels wordt gebruikt voor de woonaccessoires.

 



Links

www.pilat.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, kast, tafel, meubelen, stoel, bank, klokkenstoel, bijzettafel, kandelaar, snijplank, meubelmaker, meubel, hout, ambacht, #pilat

Gerelateerd nieuws
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder
 
Quinti verrast in Milaan
lees verder
 
Nieuwe directie Vepa
lees verder
Nieuwe compacte spiegels
Vier bestaande spiegelontwerpen van Deknudt zijn vanaf nu verkrijgbaar in een kleiner formaat. Dit geldt voor de modellen Gallery S, Matin S, Calco Round en Ray S.
lees verder
 
Leolux presenteert Sen
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden