Pekodom naar Benelux

Donderdag 05 januari 2017

Het 'shelving' label Pekodom is in Duitsland bekend. Fetim wil dit merk nu ook in de Benelux op de kaart gaan zetten. Het startschot wordt gegeven op de internationaal gerenommeerde interieurvakbeurs IMM Cologne.
Pekodom naar Benelux
Pekodom naar Benelux Pekodom naar Benelux Pekodom naar Benelux Pekodom naar Benelux

Fetim uit Amsterdam is een internationale handelsonderneming, gespecialiseerd in design, ontwikkeling, marketing en verkoop van bouwproducten, vloeren (o.a. Solidfloor, Piet Boon, Finesse), woningdecoratie (o.a. Duraline) en sanitair. Het bedrijf richt zich met collecties op doe-het-zelf zaken en bouwmarkten maar heeft in toenemende mate ook labels voor de professionele interieurspecialisten.

Fetim is nu bezig met een nieuwe collectie shelving of muurplanken onder het label Pekodom. Deze wordt op de IMM in Keulen in januari 2017 gebracht. Pekodom is volgens productmanager Rebecca Poetoehena (foto 5) van Fetim op dit moment al heel groot in Duitsland en het is de bedoeling punt dat ook in de Benelux te groeien.

Voor een impressie gaan hierbij een aantal actuele beelden van Pekodom.

Meer informatie over de IMM Cologne (16-22 januari ), klik hier.

 



Links

www.duraline.nl
www.fetimgroup.com
www.imm-cologne.de
www.pekodom.be
www.pekodom.nl
www.solidfloor.com

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector,meubelbeurs, meubelvakbeurs, shelf, shelving, muurplank, parket, hout, vinyl, pvc, lvt, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, woonkamer, badkamer, textiel, vloer, accessoire, badkamer, RS Vision Expo, plank, plaatmateriaal, koeln, keulen, koelnmesse, messe, Köln, KölnMesse, Living Interiors, huisshow, evenement, indoor, binnen, #imm, #imm17, #imm2017, #fetim, #pekodom, #duraline, #solidfloor

Gerelateerd nieuws
Amable collectie in ontwikkeling
De Amable collectie van Paola Lenti, ontworpen voor Víctor Carrasco Office, maakt al jaren deel uit van het assortiment. De zitcollectie voor binnen en buiten is stapsgewijs uitgebreid.
lees verder
 
Remco de Groot verlaat Lightboxx
lees verder
Japandi keuken: rustig en functioneel
[Sponsored artikel] - Interieurtrends komen en gaan, maar sommige stijlen blijven langer. Zoals de Japandi stijl. Deze combinatie van Japans en Scandinavisch design wint al jaren aan populariteit, ook voor keukens.
lees verder
Nieuwe editie Hospitality Design Days
Van 9 t/m 11 februari wordt de derde editie van de Hospitality Design Days (HDD) georganiseerd in Culemborg, met de deelname van 15 Nederlandse merken.
lees verder
 
Akoestische Thonet stoelen
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden