Pavilion H-serie door Kettal Studio

Dinsdag 09 juni 2020

De Spaanse fabrikant van outdoormeubel Kettal komt met een nieuwe collectie paviljoens. De H-serie paviljoens is voor een groot deel zelf samen te stellen.
Pavilion H-serie door Kettal Studio
Pavilion H-serie door Kettal Studio Pavilion H-serie door Kettal Studio

Kettal wil met de H-serie zijn assortiment paviljoens verder afstemmen op de architectuur. Er zijn volgens het bedrijf tools ontwikkeld om open, vrij stromende ruimtes te creëren door de introductie van elementen zoals helderheid, transparantie en structurele lichtheid.

 

Praktisch gezien bestaat de Pavilion H-serie uit een gestroomlijnde aluminium structuur, met keuze uit verschillende plafonds: waterdicht, polycarbonaat, venetian, elektrisch bioklimatisch, aluminium, hout, enzovoorts. Zijpanelen zijn er als schuifpanelen in stof, hout en aluminium, of kies voor vaste panelen met planken, aluminium of houten verstelbare jaloezieën, stenen en glazen zijpanelen en gordijnen.

 

Het Pavilion H-assortiment omvat ook verschillende modellen spotlights voor verlichting. Andere beschikbare elementen: stopcontact, tv-standaard en vloer. Klanten kunnen hun eigen ruimte configureren met een keuze uit meer dan 30 aluminiumkleuren en meer dan 50 stofopties.

 

Kettal staat weer op de deelnemerslijst van Orgatec (27 - 31 oktober in Keulen).



Links

www.kettal.com
www.orgatec.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, outdoor, tuin, buiten, tuinaccessoire, tuinmeubilair, tuinmeubel, tuindecoratie, terrasaccessoire, terrasmeubilair, terrasdecoratie, beurs, show, tentoonstelling, event, evenement, bank, tafel verlichting, licht, design, stoel, fauteuil, bank, #PavilionH, #kettal,

Gerelateerd nieuws
 
Biomaterialen op Spoga+gafa
lees verder
Voordelen Noorse beits op houtwerk
[Sponsored artikel] - Februari en maart zijn voor veel vakschilders de maanden om inspecties uit te voeren bij klanten met houten chalets, grote schuren en potdekselwerk.
lees verder
Weer Leen Bakkers dicht
Leen Bakker saneert verder en sluit op 21 maart weer twee winkels: in Gouda en Raamsdonksveer. Daarmee komt het aantal gesloten vestigingen in 2026 al op zeven, een dieptepunt in het recente operationele verloop van de woonwinkelketen.
lees verder
 
Bizzotto Milaan 2026 preview
lees verder
NIeuwe directie Goossens
Goossens Wonen, met het hoofdkantoor in Veghel en 22 woonwinkels in Nederland en 3 in België, vernieuwt de directie met een vertrouwde kracht en nieuw leiderschap voor de specialist in wonen en slapen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden