Pantone Kleur van 2022

Dinsdag 11 januari 2022

Very Peri 17-3938 is volgens Pantone de kleur van het jaar 2022. Het is volgens de kleurspecialist de vrolijkste en warmste van alle blauwe tinten.
Pantone Kleur van 2022
Pantone Kleur van 2022 Pantone Kleur van 2022 Pantone Kleur van 2022 Pantone Kleur van 2022

Pantone kiest jaarlijks een nieuwe kleur of kleurencombinatie van het jaar, dit jaar is dat Very Peri. Deze wordt steevast bloemrijk omschreven, zoals ook nu weer het geval is: 'een dynamische maagdenpalmblauwe tint met een levendige violetrode ondertoon die de trouw en standvastigheid van blauw combineert met de energie en opwinding van rood. Deze dynamische Pantone-kleur moedigt persoonlijke inventiviteit en creativiteit aan.'

Very Peri is als Color of the Year 2022 door Pantone ondergebracht in vier kleurenpaletten (foto 5): Balancing Act, Wellspring, The Star of the Show en Amusements.

Pantone brengt al meer dan 20 jaar Kleur van het Jaar uit. Kleuren hebben invloed op productontwikkeling en aankoopbeslissingen in meerdere branches, waaronder mode, woninginrichting en industrieel design, maar ook productverpakkingen en grafisch ontwerp. Een doordachte overweging en trendanalyse gaat vooraf aan de selectieproces voor Pantone-kleur van het jaar die daarmee een richtlijn geeft.



Links

www.pantone.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, kleur, colon, kleurencombinatie, styling, interieurstyling, interieuradvies, kleuradvies, blauw, rood, Very Peri 17-3938, Pantone, geel, grijs, #coloroftheyear, #pantone, #kleurvanhetjaar

Gerelateerd nieuws
 
Leolux veiliggesteld
lees verder
Lagere groei inflatie
De inflatie in Nederland is gedaald naar 2,8% in augustus, waarbij voor meubelen een nog lagere inflatie is vastgesteld.
lees verder
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder
Samen sterk
Tijdens de komende Incoda bundelen drie interieurmerken hun krachten: DN Design, Clochard Fabrics en Ursidi presenteren samen een pop-up showroom waar bezoekers een combinatie van meubelontwerp en stoffencollecties kunnen ontdekken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden