Out is in

Woensdag 23 oktober 2019

Een nieuw, onbekend design is het Neumann bijzettafeltje van de Berlijnse fabrikant Out.
Out is in
Out is in Out is in Out is in

Het meest succesvolle product in de Meyer-collectie van de jonge (opgericht in 2015) meubelfabrikant Out (Objekte Unserer Tage) is de massieve Meyer tafel (foto 1): eerlijk design, Duitse kwaliteit tegen scherpe prijszetting. Gemaakt in eik of notelaar. Er zijn rechthoekige eetkamer tafels (160/ 200/ 240 x 92 cm), verkoopprijs van het grootste formaat is circa € 1.800. Ook ronde (ø 89/115 cm) en ovalen versies zijn verkrijgbaar, als ook zitbanken (foto 1), hoge tafels en bistrotafels (foto 2).

Wie een meer grafische vormentaal waardeert, zal de nieuwe Neumann bijzettafel (foto 3 en 4) van Out naar waarde schatten: gemaakt uit één metalen, stalen plaat die lasergesneden wordt (H 50 cm x 35 x 35), poedergelakt in twee-componenten lak. Neumann oogt mooi en verrassend vanuit alle gezichtspunten. Functioneel als bijvoorbeeld bijzettafeltje, nachtkastje of als tafeltje buiten Leverbaar in vier standaard kleuren: wit, zwart, olijf en oranje. Verkoopprijs: € 399. Andere RAL-kleuren zijn tegen meerprijs mogelijk.

Naast de Neumann en Meyer-serie heeft Out overigens nog andere lijnen tafels en zitmeubelen. Vertegenwoordiger in België is Victors Design Agency, de Nederlandse markt wordt door het Duitse bedrijf zelf gedaan.

 



Links

www.objekteunserertage.com
www.victors.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, meubel, zitmeubel, bank, bijzettafel, tafel, salontafel, stoel, eetkamer, fauteuil, designmeubelen, #objekteunserertage, #victorsdesignagency

Gerelateerd nieuws
Opvouwbare stoel voor projecten
Plank presenteerde de Theo folding chair in Milaan, ontworpen door Matteo Thun en Benedetto Fasciana. De opvouwbare stoel is speciaal ontwikkeld voor de project- en contractmarkt.
lees verder
 
In op beurs Rotterdam
lees verder
Modulaire werkplek in Maroncelli
Tijdens de Milan Design Week 2026 presenteerde Bralco het nieuwe My Belle Sofa System. In de showroom aan Via Maroncelli 2 stond een modulaire inrichting centraal die inspeelt op veranderende werk- en ontmoetingsruimtes.
lees verder
Tips voor minder tijd voor onderhoud
[Sponsored artikel] - Het is fijn om in een huis te wonen dat schoon en opgeruimd is. Toch kan onderhoud in huis een hoop tijd kosten. Maar er zijn manieren om het onderhoud te beperken en je huis toch schoon te houden.
lees verder
Koeka failliet
Over Koeka, een handelsfirma in knuffelzachte babyproducten uit Weesp, is begin deze week het faillissement uitgesproken. Het bedrijf leverde ledikantjes, reiswiegen, dekens en kleding voor baby's.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden