Organische kleden Desso Tarkett

Donderdag 31 december 2020

Desso Tarkett haakt met zijn nieuwste collectie in op de nieuwste woontrend waarin organische vormen in opkomst zijn en introduceert een nieuwe. De kleden hebben een organische vorm, zijn er in actuele kleuren en in verschillende formaten.
Organische kleden Desso Tarkett
Organische kleden Desso Tarkett Organische kleden Desso Tarkett Organische kleden Desso Tarkett Organische kleden Desso Tarkett

Net als in de natuur geven organische vormen en natuurlijke kleuren volgens Desso Tarkett in huis een prettig gevoel. De nieuwe kleden Paradiso en Paris zijn bedoeld om met elkaar te combineren, zo ontstaan zachte eilanden in de ruimte.

 

Voor minimalisten is kleurtoepassing in het interieur volgens Desso Tarkett vaak lastig, maar goed mogelijk met de trendkleur grijs. De markante vormen van designobjecten in het interieur komen mooi tot hun recht op vloerkleden in een organische vorm, die nonchalant in de ruimte liggen.

 

De kleuren terra en burgundy hebben volgens het bedrijf een tijdloos karakter, maar werken in combinatie met elkaar ook goed voor een trendy kleuraccent. In de meeste huizen zijn vlakke vloeren met een betonlook of steenoptiek gebruikelijk maar voor een betere akoestiek, een warm kleuraccent en het verhogen van het comfort, zijn deze vloerkleden perfect om neer te leggen zonder dat er persé iets op moet worden neergezet.

 

Desso Tarkett heeft een showroom in DWI (De Woonindustrie) in NIeuwegein. Bezoek is weer mogelijk vanaf maandag 4 januari, de voorjaarsvakdagen zijn gepland op maandag 1 februari, dinsdag 2 februari, zondag 7 februari, maandag 8 februari en dinsdag 9 februari.



Links

www.dessotarkett.nl
www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ziekenhuis, hospitality, vloer, vloerbedekking, tapijt, vloerkleed, garen, textiel, #dessotarkett, #tarkett, #desso, #paradiso, #paris, #dwi, #dewoonindustrie

Gerelateerd nieuws
Vernieuwde site Woonindustrie
De Woonindustrie presenteert met trots haar volledig vernieuwde website met een moderne uitstraling, verbeterde navigatie en biedt interieurprofessionals alle actuele informatie over het centrum, de deelnemende merken en de komende events.
lees verder
 
HMC kunst door vakmanschap
lees verder
InCoDa: interieurdesign en ambacht
[Sponsored artikel] - Over 3 maanden kan elke interieurprofessional op vakevent InCoDa 2025 de nieuwste collecties en materialen van ruim 200 nieuwe en prominente merken ontdekken.
lees verder
Dag van de Parketteur
Tijdens de HoutPro+ beurs in november wordt ook de dag van de parketteur georganiseerd.
lees verder
 
Brede interesse voor Domotex 2026
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden