Vinke naar Hebeta

Zaterdag 02 januari 2021

Vanaf begin dit jaar is Vinke, tot voor kort accountmanager bij gordijnleverancier Vadain, hernieuwd aan de slag gaan bij vloerengroothandel Hébéta uit Genemuiden.
Vinke naar Hebeta

Nadat William Vinke (foto; Linkedin) in 2010 bij gordijnenatelier Vadain stage had gelopen, ging hij als medewerker bij Hébéta (afkorting van Henk Beens Tapijt) aan de slag, om daar bijna vier jaar te werken. Eind 2013 maakt hij de overstap naar Vadain en heeft daar ruim zeven jaar als accountmanager gewerkt.

Nu heeft Vinke dus opnieuw de stap gezet naar de tapijtgroothandel uit hetzelfde dorp om als accountmanager te gaan opereren. Hébéta levert tapijt, karpetten, laminaat- en (Montinique) pvc-vloeren en toebehoren (ondervloeren, plinten, deurmatten en onderhoudsproducten). Het bedrijf is eigendom van Gerrit Beens (zoon van oprichter Henk Beens) en zijn neef Hans Vinke.



Links

www.hebeta.nl
www.vadain.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, deurmat, vloer, floor, flooring, bedekking, vloerbedekking, stoffering, stofferen, tapijt, karpet, kleed, stroken, laminaat, vinyl, pvc, lvt, plank, strook, grossier, groothandel, leverancier, personalia. #vadain, #hebeta, #montinique

Gerelateerd nieuws
Veel nieuws Coretec
Coretec kon op heel wat belangstelling rekenen met de presentatie van talrijke nieuwigheden tijdens het vakevent Incoda in Gorinchem.
lees verder
Bureaustoel verhuist naar woonkamer
[Sponsored artikel] - Thuiswerken is gebleven, maar in veel woningen voelt de werkplek nog steeds als een noodoplossing. Vooral de bureaustoel valt uit de toon. Toch verschuift er iets: ook ontwerpers en fabrikanten zien de werkstoel steeds vaker als onderdeel van het interieur.
lees verder
Badkamerinspiratie 2027 op woonbeurzen
[Sponsored artikel] - Wil je als interieurprofessional op de hoogte blijven van nieuwe materialen, producten en interieurtrends? Ook in 2027 zijn er verschillende woon- en bouwbeurzen, in zowel Nederland als België.
lees verder
Succesvolle editie Incoda
Incoda 2026 is een groot succes met 5.500 interieurprofessionals en een compleet vernieuwde uitstraling, die goede reacties kreeg.
lees verder
Meer aandacht jonge ontwerpers
Heimtextil breidt New Talent Area uit met ruim dertig jonge ontwerpers op de speciale presentatieruimte die hiervoor ontwikkeld is.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden