Ora Pro Nobis via Campo

Maandag 06 januari 2020

Twee jaar na de start van Campo Agenturen presenteert het bedrijf wederom een nieuwe vertegenwoordiging op het gebied van tapijt.
Ora Pro Nobis via Campo

Agenturenbedrijf Campo Interieur & Advies uit Dieren, opgericht door Jhon Campo, had al de vertegenwoordiging in Nederland van het Belgische Louis De Poortere (LdP) van De Poortere Deco onder de hoede. Dat gold in eerste instantie ook voor het Duitse Object Carpet (OC), maar dat wordt al enige tijd weer door het bedrijf zelf gedaan. Beide genoemde bedrijven exposeren aankomende week op Domotex Hannover respectievelijk Imm Cologne (N.B. Gratis toegangskaarten voor Domotex en/of Imm).

Vorig jaar is het aanbod van Campo uitgebreid met het Spaanse Kuatro Carpets met eigen productie in India. Per 1 januari 2020 is dat eveneens het geval met de Belgische fabrikant Ora Pro Nobis (foto, website), zo meldt Campo via Linkedin.

 

 

P.S. Dit bericht is in de loop van de dag gecorrigeerd.




Links

www.domotex.de
www.imm-cologne.de
www.kuatrocarpets.com
www.louisdepoortere.be
www.object-carpet.com
www.orapronobis.eu

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, tapijt, karpet, pers, oosterse tapijten, kelims, zieglers, traploper, entreemat, mat, entree, deurmat, textiel, bekleding, stofferen, stoffering, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, vakdagen, vakbeurs, #domotex, #imm20, #immcologne, #imm, #campo, #orapronobis, #kuatro, #kuatrocarpets, #objectcarpet, #louiddepoortere, #ldp, #depoorteredeco

Gerelateerd nieuws
Overnamebod voor Kortrijk Xpo
Kortrijk Xpo/Xpo Group, het bedrijf achter de beurslocatie in Kortijk en organisators van diverse beurzen, komt na openbaar bod van Easyfairs zo goed als zeker in nieuwe handen terecht
lees verder
Distributie uitbreiding
Bjelin blijft zijn aanwezigheid in West-Europa versterken door een nieuw retailpartnerschap aan te gaan met Comafin, een franchiseorganisatie in de woninginrichtingsbranche in Nederland en België.
lees verder
 
In op beurs Rotterdam
lees verder
Nieuwe baan Ruben Desmet
Voormalig Unilin topman Ruben Desmet gaat nu aan de slag als ceo bij de Corialis Group, moederbedrijf van Aliplast. Corialis uit Lokeren levert aluminium profielen.
lees verder
Tips voor minder tijd voor onderhoud
[Sponsored artikel] - Het is fijn om in een huis te wonen dat schoon en opgeruimd is. Toch kan onderhoud in huis een hoop tijd kosten. Maar er zijn manieren om het onderhoud te beperken en je huis toch schoon te houden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden