Opvolger Wings Mmood

Woensdag 02 november 2016

De rechthoekige tafel Wings kan je in vier seconden omvormen tot een ronde tafel. Deze werd in 2014 door Mmood geďntroduceerd, maar heeft sinds kort een nieuwe uitvoering.
Opvolger Wings Mmood
Opvolger Wings Mmood Opvolger Wings Mmood

De Wings kan in vier seconden van zes personen plaats bieden aan ruim negen. De tafel van ontwerper Gust Koyen ontving in 2015 tijdens de Meubelbeurs Brussel dan ook een Balthazar en had eerder dat jaar al een Red Dot award en een Product Innovation Award in Shanghai (zie ook hier een link naar de video) ontvangen.

Nu is er een strakke Scandinavische opvolger van deze '4 seconden'-tafel. Met een puur wit, gepoedercoated mdf blad en massief eiken onderstel dat rustiger oogt en zorgt voor een minimalistische look. Uitgeklapt met een doorsnede van 170 cm, ingeklapt met een afmeting van 100 x 170 cm. De verkooprichtprijs van de tafel is ca. € 2.000 inclusief btw.

Gezien mensen steeds vaker kleiner gaan wonen, heeft Mmood ook een mini variant ontwikkeld van de "4 Seconds" tafel, namelijk de "4 Seconds Studio". Deze tafel is perfect voor kleine ruimtes, keukens, werkplekken of tweede verblijven.

 



Links

www.mmood.be
www.meubelbeurs.be

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, meubel, tafel, eettafel, design, Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, inrichting, award, winnaar, prijs, uitreiking, Balthazar, champagne

Gerelateerd nieuws
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
Maxima bezoekt meubelmaker Vepa
Koningin Máxima bracht op 1 april een werkbezoek aan Vepa in Hoogeveen. Het bezoek vond plaats binnen het programma van Circulair Groningen Drenthe, waarin bedrijven werken aan een circulaire economie.
lees verder
HMC studenten presenteren in Milaan
Net afgestudeerde ontwerpers van Hout- en Meubileringscollege presenteren hun meesterwerken op de Salone del Mobile in Milaan.
lees verder
 
Deens label Formarkivet naar Milaan
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden