Auping opent eigen webshop

Woensdag 02 november 2016

De Nederlandse beddenspecialist Auping gaat concurreren met haar eigen dealers. In hun nieuwe webshop biedt het vooralsnog alleen bedtextiel aan, de bedden zelf zijn voorlopig nog alleen via de retailer te verkrijgen.
Auping opent eigen webshop
Auping opent eigen webshop

In de mooi vormgegeven Auping webshop zijn dekbedden, overtrekken, hoofdkussens, hoeslakens en moltons te koop. Een webshop is namelijk een must omdat de consument 24/7 wil winkelen, stelt e-commercemanager Jeroen Raven (foto 2) op Twinkle. De webshop is wel op de Nederlandse, maar nog niet op de Belgische site van het bedrijf vindbaar.
 
Auping geeft daarnaast op de eigen website en via een app informatie over het volledige assortiment om bezoekers na te laten gaan welke matras het beste bij hen past om een bezoek aan de winkel te kunnen voorbereiden, tips om beter te slapen en een slaapcoach, die volgt of de gebruiker een goede nachtrust heeft.

Overigens kreeg de webshop van Auping meteen al flinke kritiek. Het overtreedt de wet op meerdere punten volgens Ecommercenews.

 



Links

www.auping.be
www.auping.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, detail, retail, nachtrust, kussen, matras, tijk, boxspring, bedtextiel, overtrek, dekbedovertrek, dekbed, laken, kussen, sprei, kelim, dekbed, hoofdkussen, hoeslaken, molton

Gerelateerd nieuws
 
Groei Laviva bedding
lees verder
Trends op Incoda 2026
Het interieurvakevent Incoda aanstaande september in Gorinchem breidt het programma uit met trendlezingen, demonstraties en inspirerende interieurmerken.
lees verder
Accu grasmaaier kiezen
[Sponsored artikel] - Een accu grasmaaier gebruiken betekent stil maaien met een strak resultaat. Dat past uitstekend bij moderne tuinen en biedt het gemak om zonder verlengsnoer te maaien.
lees verder
Zeegers na ruim 70 jaar failliet
Aan een lange geschiedenis in de Nederlandse bodyfashionbranche is een einde gekomen. C. Zeegers Mode Agenturen, handelend onder de naam Zeegers Fashion Specialities, is failliet verklaard.
lees verder
Idd Cologne met designfestival
Idd Cologne gaat een samenwerking aan met het nieuwe Design Season Cologne. Samen met Orgatec moet eind oktober 2026 een gezamenlijke designweek ontstaan die de beurs, de stad en de creatieve sector dichter bij elkaar brengt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden