Two times a table

Donderdag 03 november 2016

Het Franse Boulon Blanc introduceerde vorig jaar een prachtig ontwerp voor een tafel die zich in luttele seconden laat transformeren van salon- naar eettafel. En terug. Twee tafels in één dus eigenlijk.
Two times a table
Two times a table Two times a table Two times a table Two times a table Two times a table

Nu wordt het model voor klanten in de US tot eind november via kickstarter aan de man gebracht voor ongeveer de helft van de verwachte retailprijs: de tafel voor $698-820, de kruk voor $110-150. Wel hebben de klanten enig gedulde nodig: bestellingen via kickstarter worden pas diep rond juni 2017 verwacht verstuurd te worden.

Het streefbedrag op Kickstarter (€ 30.000), dat startte op 17 oktober, werd reeds in 8 dagen behaald. Inmiddels staat de teller op ruim € 83.000.

 

Klik hier voor een video-impresse (2:23).

 



Links

www.boulonblanc.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, meubel, tafel, salontafel, eettafel, design, stoel, kruk, werkruimte, werkplek, werkomgeving, kickstarter, bureau, werk, @boulonblanc, #boulonblanc

Gerelateerd nieuws
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder
Opening Habitat in Nederlands
Habitat is nu ook concreet gestart in Nederland en Vlaanderen met een website in het Nederlands en met een volledig online strategie.
lees verder
Hogenkamp versterkt Trademart
Trademart Brussel heeft Jan Hogenkamp benoemd tot business unit manager Home & Living. De voormalig commercieel manager van De Woonindustrie gaat zich richten op de verdere ontwikkeling van de Home & Living-divisie.
lees verder
Red Dot voor Ahrend Cerene
De akoestische kantoorpod Ahrend Cerene heeft een Red Dot Design Award ontvangen. Tegelijk breidt Ahrend de collectie uit met nieuwe uitvoeringen en een samenwerking met het Nederlandse textielbedrijf Byborre.
lees verder
Trends op Incoda 2026
Het interieurvakevent Incoda aanstaande september in Gorinchem breidt het programma uit met trendlezingen, demonstraties en inspirerende interieurmerken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden