Opnieuw malheur bij Nolte

Donderdag 22 september 2016

Ellende blijft Slaapkamerfabrikant Nolte Delbrück achtervolgen. Na de faillissementsaanvraag in mei is kortgeleden een externe investeerder voor een doorstart afgehaakt en overleed vorige week Annelie Nolte.
Opnieuw malheur bij Nolte

Annelie Nolte overleed op 12 september op 69-jarige leeftijd, zo meldt Möbelkultur. De zakenvrouw was altijd bezig voor het welzijn van de medewerkers en het familiebedrijf; het bedrijf was haar leven. In 2010 liet ze de actieve bedrijfsvoering over aan een nieuw management. Momenteel vecht Nolte om te overleven.

Vorig jaar overleed ook al een manager van Nolte Delbrück op 61-jarige leeftijd. En in mei werd bekend dat Nolte een faillissement in eigen beheer aanvroeg. In september was een externe investeerder gevonden, maar die is op het laatste moment toch afgehaakt. Daardoor is de huisshow die deze week zou zijn gehouden afgelast.

Desalniettemin wordt er vooralsnog gewoon doorgewerkt, waarschijnlijk in de hoop dat er alsnog een oplossing komt.

 



Links

www.nolteD.com
www.schlafraeume.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, meubel, slaap, slapen, slaapkamer, bed, ledikant, matras, slaapcomfort, kast, kleerkast, klerenkast, kledingkast, failliet, insolventie, neerleggen boeken, doorstart, overname, curator, overlijden, dood, overleden

Gerelateerd nieuws
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder
Goede woonkeuzes geven mentale rust
[Sponsored artikel] - Een huis is de plek waar je tot rust komt, waar je oplaadt, denkt, leeft en jezelf mag zijn. Toch is het niet altijd vanzelfsprekend dat die ruimte ook mentaal rust geeft.
lees verder
Aquinos Duitsland failliet
Afgelopen week heeft de Duitse vestiging van Aquinos Bedding faillissement aangevraagd.
lees verder
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden