Opnieuw malheur bij Nolte

Donderdag 22 september 2016

Ellende blijft Slaapkamerfabrikant Nolte Delbrück achtervolgen. Na de faillissementsaanvraag in mei is kortgeleden een externe investeerder voor een doorstart afgehaakt en overleed vorige week Annelie Nolte.
Opnieuw malheur bij Nolte

Annelie Nolte overleed op 12 september op 69-jarige leeftijd, zo meldt Möbelkultur. De zakenvrouw was altijd bezig voor het welzijn van de medewerkers en het familiebedrijf; het bedrijf was haar leven. In 2010 liet ze de actieve bedrijfsvoering over aan een nieuw management. Momenteel vecht Nolte om te overleven.

Vorig jaar overleed ook al een manager van Nolte Delbrück op 61-jarige leeftijd. En in mei werd bekend dat Nolte een faillissement in eigen beheer aanvroeg. In september was een externe investeerder gevonden, maar die is op het laatste moment toch afgehaakt. Daardoor is de huisshow die deze week zou zijn gehouden afgelast.

Desalniettemin wordt er vooralsnog gewoon doorgewerkt, waarschijnlijk in de hoop dat er alsnog een oplossing komt.

 



Links

www.nolteD.com
www.schlafraeume.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, meubel, slaap, slapen, slaapkamer, bed, ledikant, matras, slaapcomfort, kast, kleerkast, klerenkast, kledingkast, failliet, insolventie, neerleggen boeken, doorstart, overname, curator, overlijden, dood, overleden

Gerelateerd nieuws
Kave Home stores
Interieurspecialist Eijerkamp heeft vestigingen in Zutphen en Veenendaal, en opent hier de eerste stores in Nederland van het Spaanse merk Kave Home.
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder
 
Dubbele levensduur matras
lees verder
Nieuwe bestuursleden CBM
Koninklijke CBM, de Nederlandse Centrale Bond van Meubelfabrikanten uit Haarlem, heeft per 1 september nieuwe bestuursleden verwelkomd.
lees verder
 
Heimtextil Trends 26/27
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden