Opnieuw daling Tendence

Woensdag 04 juli 2018

De decoratiebeurs Tendence lukt het maar niet om een succesvolle strategie te voeren. Het aantal exposanten daalde fors en het vorig jaar flink gedaalde aantal bezoekers bleef gelijk.
Opnieuw daling Tendence

Vorig jaar was Tendence van augustus naar eind juni vervroegd. Het bezoekersaantal daalde - wellicht ook daardoor - met zo'n 12%, naar zo'n 20.000. Dat is ook de eindstand van de 2018-editie die afgelopen dinsdag eindigde.

Qua aantal exposanten was de beurs vorig jaar nog wel heel succesvol (+19%), maar dat hobbelde dit jaar weer terug tot vrijwel het aantal als in 2016: 960.

De handel heeft te maken met een moeilijke markt. Er is een duidelijke afname in het aantal Duitse retailers. Sinds 2000 heeft 27% de deuren gesloten. Ook zou het huidige aandeel van de online spelers in 2025 kunnen verdubbelen, zo concludeert senior vice president Messe Frankfurt Ehxibition uit een onderzoek door IFH uit Keulen.

De volgende Tendence vindt plaats vanaf 29 juni tot 2 juli 2019.

 



Links

www.tendence.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.nl
www.messefrankfurt.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, binnen, huis, decoratie, tuin, outdoor, interieurdecoratie, woonaccessoire, woondecoratie, accessoire, verlichting, lamp, meubel, kleinmeubel, consumentengoederen, beurs, tentoonstelling, show, event, evenement, gardiente, #tendence17, #tendence18, #tendence19, tendence

Gerelateerd nieuws
 
Frank & Flux met Linteloo
lees verder
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
Maxima bezoekt meubelmaker Vepa
Koningin Máxima bracht op 1 april een werkbezoek aan Vepa in Hoogeveen. Het bezoek vond plaats binnen het programma van Circulair Groningen Drenthe, waarin bedrijven werken aan een circulaire economie.
lees verder
HMC studenten presenteren in Milaan
Net afgestudeerde ontwerpers van Hout- en Meubileringscollege presenteren hun meesterwerken op de Salone del Mobile in Milaan.
lees verder
 
Deens label Formarkivet naar Milaan
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden