Op safari in eigen huis

Maandag 30 december 2024

De Spring Summer 2025 collectie van Pip brengt de safari naar huis. Via een mix van exotische prints, levendige kleuren en bijzondere details wordt thuis een zomerse plek!
Op safari in eigen huis
Op safari in eigen huis Op safari in eigen huis

Deze Pip-collectie is gebaseerd op een reis naar diep Afrika. Te midden van een oud groen theeplantershuis, met muren vol houten maskers en rieten schalen, vond Pip hier een schat aan inspiratie. 'Van het moment dat de schipper op de rivier vertelde dat een olifant geluk brengt, tot de verfijnde Afrikaanse prints op bed en de liefdevolle kralenketting die Olle’s meisje een blos op de wangen gaf – elke ervaring kreeg een plek in deze collectie.' De kleuren, de vormen, de verhalen: ze brengen het gevoel van avontuur direct naar een inrichting als die van een safari-lodge.

 

Serviezen, dekbedovertrekken, strandlakens, vazen, dekens, tassen. Deze collectie bevat vele producten, die een bepaalde stijl in huis verzorgen.

 

Zo zijn er bijvoorbeeld de kleurrijke strandlakens – groot, zacht en met een unieke print. En als de avond valt en een lichte bries opsteekt, is er niets fijner dan jezelf te wikkelen in een van de nieuwe dubbel geweven plaids. Zittend op de veranda, een dekentje over je heen, kijkend naar de zonsondergang. Het is Pip’s ultieme zomergevoel.



Links

www.pipstudio.com

Tags

nieuws, interieur, collectie, reis, afrika, dessins, ontwerpen, textiel, dekbedovertrek, slapen, servies, strandlaken, plaid, vazen, dekens, tassen, zomergevoel, afrikaans, prints, theeplantershuis, #pipstudio

Gerelateerd nieuws
Extra aandeelhouder Tica
Rogier Uivel treedt toe als nieuwe medeaandeelhouder van Tica, naast Martijn Cliteur en Robert Segers, die dat sinds 2009 zijn.
lees verder
 
Vier keer andere wandbekleding
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder
 
Dubbele levensduur matras
lees verder
Nieuwe bestuursleden CBM
Koninklijke CBM, de Nederlandse Centrale Bond van Meubelfabrikanten uit Haarlem, heeft per 1 september nieuwe bestuursleden verwelkomd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden