Ook Showup later

Vrijdag 08 mei 2020

De najaarseditie van de decoratiebeurs Showup, die eind augustus in de Brabanthallen in 's-Hertogenbosch was gepland, wordt een maand later gehouden op 27+28 september.
Ook Showup later

Na de persconferentie van de Nederlandse regering eergisteren en na overleg met de Brabanthallen en instanties is gebleken dat het definitief niet haalbaar is om Showup op 30 en 31 augustus te organiseren, zo laat organisator Daan van Trigt weten.
 De trendy decoratiebeurs is nu dus een maand later gepland op 27+28 september.


Van Trigt: 'Het uitgangspunt is natuurlijk dat bezoekers en deelnemers na een periode van beperkingen elkaar weer op een veilige manier kunnen ontmoeten. Dit, in combinatie met de nieuwe richtlijnen en 1,5 meter protocollen om vakbeurzen te organiseren, zullen we nu zorgvuldig gaan uitwerken. Over enkele weken presenteren we de concrete plannen voor de aankomende (corona-proof) Showup.'

In het voorjaar van 2021 is Showup zoals de laatste jaren weer gepland in de Expo Haarlemmermeer in Vijfhuizen op zondag 8 en maandag 9 februari 2021.



Links

www.brabanthallen.nl
www.showup.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, behang, wandbekleding, bedtextiel, overtrek, mand, lifestyle-product, tas, mandencollectie, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, recycle, duurzaam, duurzaamheid, kinderkamer, jeugdkamer, #growup, #listenup, #showup, #startup, #showup2020, #showup20, #brabanthallen, #staysafe, #coronaproof

Gerelateerd nieuws
 
De beste wensen voor 2026!
lees verder
Amable collectie in ontwikkeling
De Amable collectie van Paola Lenti, ontworpen voor Víctor Carrasco Office, maakt al jaren deel uit van het assortiment. De zitcollectie voor binnen en buiten is stapsgewijs uitgebreid.
lees verder
 
Remco de Groot verlaat Lightboxx
lees verder
Japandi keuken: rustig en functioneel
[Sponsored artikel] - Interieurtrends komen en gaan, maar sommige stijlen blijven langer. Zoals de Japandi stijl. Deze combinatie van Japans en Scandinavisch design wint al jaren aan populariteit, ook voor keukens.
lees verder
Nieuwe editie Hospitality Design Days
Van 9 t/m 11 februari wordt de derde editie van de Hospitality Design Days (HDD) georganiseerd in Culemborg, met de deelname van 15 Nederlandse merken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden