Ontwerpsalon in Vechtclub

Woensdag 26 augustus 2015

Een nieuw event op het gebied van decoratiebeurzen: Ontwerpsalon. In en in samenwerking met de Vechtclub in Utrecht. In februari 2016.
Ontwerpsalon in Vechtclub
Ontwerpsalon in Vechtclub Ontwerpsalon in Vechtclub

Organisator van de Ontwerpsalon is Marjolein van Alfen, directeur van Dial M. Zij organiseert dit nieuwe event samen met en bij de Vechtclub XL, waar Jet van Zwieten haar 'partner in crime' is. De Vechtclub XL is een inspirerende ontmoetingsplek in Utrecht met o.a. werkruimtes voor creatieve ondernemers, een restaurant en expositieruimtes.

Veel vaste huurders van de Vechtclub zijn startende bedrijven van ontwerpers van decoratie-artikelen. De Ontwerpsalon mikt op dezelfde doelgroep als exposanten. Marjolein van Alfen: "Veel beginnende ontwerpers vinden een beursdeelname aan beurzen als ShowUp of TrendZ een te grote investering. Als voormalig winkelier had ik echter toch de behoefte unieke items te vinden om te kunnen verkopen in de winkel. Het afgaan van 'open ateliers' is echter erg tijdrovend."

Vandaar dat de initiatiefnemers zelf op zoek gaan naar talenten op dit gebied. Bijvoorbeeld bij de eindexamenexposities van de Kunstacademies in Arnhem, Breda en Utrecht. Daarnaast mogen ontwerpers zich natuurlijk ook zelf aanmelden.

 

De Ontwerpsalon selecteert vervolgens niet alleen op talent, maar bijvoorbeeld ook op presentatie, productie en leveringsbetrouwbaarheid. Zodat retailers die de Ontwerpsalon bezoeken een selectie krijgen voorgeschoteld die ook zakelijk werkbaar is. Marjolein: "Een mooi alternatief voor de open ateliers dus. Geselecteerde talenten kunnen zich dan in februari voor slechts zo'n € 200 presenteren. "

Van het terrein van het voormalige OPG-complex huurt de Vechtclub 4.500 m2, waarvan 2.500 m2 magazijn, 280m2 bunker en bijbehorende parkeerplaatsen. Het ingang van het terrein ligt aan de Europalaan 2-B, net buiten het centrum van Utrecht.

 



Links

www.ontwerpsalon.nl
www.vechtclub.nl
www.dialm.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, interieurbeurs, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel

Gerelateerd nieuws
Uitkijken naar Najaarsvakdagen
De voorbereidingen voor de Najaarsvakdagen 2025 zijn in volle gang. De Woonindustrie zet in op een inspirerende vakbeurs waar interieurprofessionals kunnen rekenen op een krachtig aanbod van merken in meubelen, verlichting, design, accessoires, slaapcomfort, vloeren en wand- en raamdecoratie.
lees verder
Nieuwe commissaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder
Casa failliet
Woonwinkelketen Casa is dinsdag officieel failliet verklaard. De Nederlandse winkels zijn woensdagochtend niet meer opengegaan. Een dramatische wending, maar geen onverwachte, sinds het faillissement van het Belgische moederbedrijf in maart.
lees verder
Nieuwe compacte spiegels
Vier bestaande spiegelontwerpen van Deknudt zijn vanaf nu verkrijgbaar in een kleiner formaat. Dit geldt voor de modellen Gallery S, Matin S, Calco Round en Ray S.
lees verder
Lichte daling Belgische textielomzet
Fedustria heeft de marktinformatie gepubliceerd van de Belgische textielmarkt, waarbij de omzet in 2024 iets daalde ten opzichte van 2023.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden