Ontwerpen van dobbelstenen

Woensdag 01 mei 2024

Lucky Dice van Belgische designer Diederik Schneemann is een nieuwe collectie meubelobjecten die in beperkte oplage verkrijgbaar is. Tijdens de Milan Design Week van dit jaar werd dit met succes internationaal gelanceerd in de Rossana Orlandi Gallery.
Ontwerpen van dobbelstenen
Ontwerpen van dobbelstenen Ontwerpen van dobbelstenen Ontwerpen van dobbelstenen

De nieuwste collectie van Diederik Schneemann is getiteld Lucky Dice. Het draait om het concept van geluk. Wat is geluk? Bestaat het? Is het iets dat we kunnen controleren en vasthouden? Met Lucky Dice probeert hij dit geluk te 'vangen' en vast te houden door het in elkaar te zetten tot een meubelobject.

 

Dit doet hij door met dobbelstenen te gooien, niet in een casino maar in zijn atelier. Hij gooit duizenden dobbelstenen met de bedoeling een zes te gooien, maar alle tweeën, drieën enzovoort worden opzij geschoven terwijl alleen de zessen die opkomen, de stenen die het geluk met zich meedragen, waardig genoeg zijn om te worden gebruikt als bouwstenen (zes bovenop) om een tafel te maken, een spiegel, een kandelaar of een ander voorwerp. Zo wil de designer geluk opnemen in alles wat hij creëert.

 

De Lucky Dice-collectie maakt deel uit van de tentoonstelling Rocollectible in Rossana Orlandi Gallery: Via Matteo Bandello 16, 20123 Milaan. Momenteel bestaat de groeiende collectie uit tafels, een kast, een dressoir, een kandelaar, vazen en een spiegel. Aangepaste stukken beschikbaar op aanvraag.

 



Links

www.diederikschneemann.com

Tags

nieuws, interieur, designweek, design, ontwerpers, designers, belgie, project, atelier, tentoonstelling, dobbelsteen, dobbelstenen, meubel, accessoires, decoratie, #luckydice, #diederikSchneemann

Gerelateerd nieuws
Arc8060 ligstoel van Gealux
Studio Schrofer heeft in samenwerking met het Nederlandse merk Gealux de Arc8060 ligstoel ontwikkeld. Deze verstelbare stoel is ontworpen met een focus op ergonomie, functionaliteit en tijdloze vormgeving.
lees verder
Optimalisatie verkoop Heditex
Groothandel Heditex, bekend van Meister en Bodiax-vloeren en DCS en HR Design raamdecoratieproducten, heeft belangrijke stappen gezet met de uitbreiding en optimalisatie van de verkoopbuitendienst.
lees verder
Dutch Originals deel Bert Plantagie
Bert Plantagie versterkt zijn positie in de meubelindustrie met de overname van Dutch Originals, bekend om iconische ontwerpen zoals de Gispen-collecties.
lees verder
 
Prospectt failliet
lees verder
Herstructurering Trendteam Group
Trendteam, een van de grootste meubelimporteurs in Duitsland, bevindt zich in financieel zwaar weer. Het bedrijf is een herstructureringsproces gestart om de toekomst van de organisatie veilig te stellen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden