Oneindigheid en water bij Natuzzi

Woensdag 07 oktober 2020

Ter gelegenheid van Milano Design City, het design event dat van 28 september tot 10 oktober plaatsvindt in de Italiaanse stad, geeft Natuzzi een kijkje in de Circle of Harmony collectie. De cirkel is de vorm van harmonie, maar voor Natuzzi ook een ideale inclusieve ruimte.
Oneindigheid en water bij Natuzzi
Oneindigheid en water bij Natuzzi Oneindigheid en water bij Natuzzi

Voor deze nieuwe collectie werkt Natuzzi samen met acht ontwerpers– elk met een andere ontwerpbenadering en stijl - om de identiteit van het merk te vertalen. Het doel was het creëren van een ontwerpmix die de visie, de filosofie en de kenmerken van elke ontwerper kon combineren om een ​​perfecte balans te creëren tussen ethiek en esthetiek, stijl en functie, kleuren en materialen. Eerder toonde Interieurjournaal al het model Wave van Nika Zupanc.

 

Marcantonio, volgens Natuzzi een van de interessantste Italiaanse ontwerpers van de nieuwe generatie, heeft voor de fabrikant een bank gecreëerd die vorm en functie samenbrengt: Infinito. De bank is geïnspireerd op het gelijknamige wiskundige symbool. De metalen buisvormige structuur geeft de bank een dromerige en onmiskenbare vorm, terwijl de elastische polyurethaan vulling van verschillende dichtheid eromheen dit meubel maximaal comfort geeft door zachtheid en ondersteuning te combineren. Dankzij de antislipvoeten verborgen door de structuur, staat Infinito stevig in zijn ruimte met behoud van zijn sculpturale esthetiek.

 

Infinito wordt bekleed met hoezen uit de Water-collectie ontworpen door ByBorre, de Nederlandse textielinnovatiestudio die een nieuwe collectie voor Natuzzi creëerde, geïnspireerd door de beweging van de golven van de Middellandse Zee. Water is gemaakt met een garen dat wol van zeer hoge kwaliteit en gerecycled PES combineert, en verkrijgbaar in vijf kleuren. De Water collectie is ook gebruikt voor de bekleding van de modellen Argo van Paola Navone en Buddy door Mauro Lipparini.



Links

www.natuzzi.com
www.fuorisalone.it/2020/en/milano-design-city
www.byborre.com

Tags

Nieuws, noviteit, interieur, design, inrichting, Natuzzi, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, nieuws, bank, lounge, zitmeubel, zit, relax, #circleofharmony, #byborre, #Infinito, #marcantonio, #natuzzi

Gerelateerd nieuws
Nieuwe editie Hospitality Design Days
Van 9 t/m 11 februari wordt de derde editie van de Hospitality Design Days (HDD) georganiseerd in Culemborg, met de deelname van 15 Nederlandse merken.
lees verder
 
Akoestische Thonet stoelen
lees verder
Hoe kies je de beste laminaatvloer?
[Sponsored artikel] - Ben je toe aan een nieuwe vloer en overweeg je laminaat? Goede keuze! Laminaatvloeren zijn niet alleen stijlvol, maar ook praktisch en betaalbaar. Maar hoe kies je nu de beste laminaatvloer voor jouw huis?
lees verder
 
Velderhof past verkooppraktijk aan
lees verder
Vilten wandbekleding
Eijffinger introduceert de nieuwe wandbekleding collectie Felt. Deze vilt collectie is ontstaan uit een bijzondere samenwerking met het Nederlandse bedrijf I-did, die ook zorgt voor sociale impact.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden