Omzetgroei Beter Bed in 2022

Zaterdag 21 januari 2023

Beter Bed Holding heeft een goed 2022 achter de rug. Het bedrijf zag de omzet met zeven procent stijgen in het afgelopen jaar.
Omzetgroei Beter Bed in 2022

Beter Bed Holding zag de omzet vorig jaar met 7,1% stijgen tot € 229,4 miljoen, mede te danken aan positieve resultaten in het vierde kwartaal.

 

Nadat de omzet in het derde kwartaal terugliep, steeg de omzet weer in het vierde kwartaal. De omzet steeg 3,5% ten opzichte van een jaar eerder. Beter Bed en Beddenreus, de andere formule die onder de holding valt, profiteerden onder meer van goede verkopen rond Black Friday.

 

De omzet van het onderdeel 'new business', dat onder meer bedden levert aan andere winkels en aan hotels, daalde in 2022 met 6,3% tot € 13,3 miljoen.

 

Van de totale omzet van € 229,4 miljoen wordt inmiddels 18,3% online gerealiseerd.

 

Het aantal vestigingen in de Benelux daalde wel het afgelopen jaar in de Benelux. Er werden zes winkels gesloten, waarbij er in Nederland drie werden geopend. In België waren er geen openingen, er werd één winkel gesloten.

 

Het resultaat van deze omzet wordt op 10 maart bekendgemaakt.



Links

www.beterbed.nl
www,beterbedholding.com

Tags

nieuws, interieur, slaapcomfort, matrassen, bedden, bedsystemen, boxsprings, bedtextiel, kussens, dekbedden, winkelformule, holding, winkelconcept, winkelbeleving, europa, omzetgroei, onilne, blackfriday, bedrijfsmodel, #beddenreus, #beterbedholding, #beterbed

Gerelateerd nieuws
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
Garant-eigenaar Lauten overleden
Hans-Dieter Lauten, eigenaar van Garant Group, is op 13 augustus op 80-jarige leeftijd overleden. Hij speelde decennialang een belangrijke rol in de ontwikkeling en internationalisering van de organisatie.
lees verder
Focus op regeneratieve architectuur
Architect@Work Rotterdam legt focus op regeneratieve architectuur. Het evenement vindt plaats in september in Rotterdam Ahoy.
lees verder
Design Post Keulen krijgt dubbelrol
Design Post Köln maakt in 2026 deel uit van zowel Orgatec als Idd Cologne. De designlocatie wordt een extra presentatielocatie voor Orgatec en vormt het centrale vertrekpunt van het stedelijke concept van Idd Cologne.
lees verder
Warmte buiten, frisse lucht binnen
[Sponsored artikel] - Warme zomerdagen wisselen elkaar vlot af met milde, natte winters. Die schommelingen maken het vaak lastig om het binnen in huis aangenaam te houden. Hoe ben je klaar voor elk seizoen?
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden