Omzet interieur opnieuw grillig

Donderdag 17 mei 2018

De Nederlandse detailhandel heeft in februari 1,5% meer omgezet dan in maart 2017, het volume was bijna 2% hoger. Maar non-food kromp met bijna 1% en dhz-, keuken- en vloerenzaken zelfs nog iets meer!
Omzet interieur opnieuw grillig
Omzet interieur opnieuw grillig

De omzet van de winkels in non-food daalde met bijna 1%. De winkels in doe-het-zelfartikelen, keukens en vloeren deden het nog minder en daalden: -1,3% (in februari nog 0,6%). De omzet van de winkels in meubels en huishoudartikelen en de winkels in recreatieartikelen deed het met een groei van 6,7% echter wel prima (februari 4,5%).

De online omzet was in januari ruim 23% hoger: webwinkels bijna +20%, multi-channelers ruim +29%, aldus het CBS gisteren.

 



Links

www.cbs.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, consumptie, consument, woninginrichting, uitgaven, bestedingen, vertrouwen, economie, consumentenvertrouwen, koopbereidheid, werkloosheid,werkgelegenheid, omzet, detailhandel, woninginrichting, retail, winkel, online, webwinkel, cbs, centraal bureau statistiek, internetverkoop, #cbs

Gerelateerd nieuws
NIeuwe bestuursleden CBM
Koninklijke CBM, de Nederlandse Centrale Bond van Meubelfabrikanten uit Haarlem, heeft per 1 september nieuwe bestuursleden verwelkomd.
lees verder
 
Heimtextil Trends 26/27
lees verder
 
Kleuren van het jaar
lees verder
Bundeling architecten en ontwerpers
Architecten- en ontwerporganisaties bundelen krachten in een gezamenlijk onderkomen in dDe Baanderij in Amsterdam-Noord.
lees verder
 
Leolux veiliggesteld
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden