Norbert van Megen overleden

Woensdag 30 oktober 2019

Leolux' productiedirecteur Norbert van Megen is afgelopen zaterdag 26 oktober overleden, twee maanden nadat bekend werd dat hij ernstig ziek was.
Norbert van Megen overleden

Norbert van Megen (foto) werkte ruim dertien jaar bij Leolux en stuurde onder meer Leolux in Hongarije aan. Op 4 oktober was Norbert nog aanwezig op het jaarlijkse feest voor Leolux-jubilarissen, maar was toen door zijn ziekte al duidelijk verzwakt.

Norbert van Megen is slechts 57 jaar geworden en laat zijn vrouw Monique en hun drie kinderen Vincent, Maxime en Juliëtte na. Op zaterdag 2 november om 15.00 uur wordt Norbert herdacht in Crematorium Weerterland, Ringselvenweg 2 te Weert. Vanaf 14.30 uur is er gelegenheid tot schriftelijk condoleren in de ontvangsthal.

Ter nagedachtenis aan Norbert gaat z'n gezin de Alpe d’Huez zes keer beklimmen, wat Norbert in 2012 en 2013 ook heeft gedaan om geld in te zamelen tegen kanker. In plaats van bloemen wil de familie graag een donatie aan de Stichting Alpe d’HuZes in een van de collecteboxen bij het condoleanceregister.



Links

www.leolux.com

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, design, designmeubel, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, projectinrichting, stof, stoel, fauteuil, bank, indoor, binnen, lounge, ontwerp, personalia, dood, gestorven, overleden, #overleden, #leolux, #norbertvanmegen

Gerelateerd nieuws
Tips voor inrichten slaapkamer
[Sponsored artikel] - Als je de tijd neemt om je slaapkamer op een stijlvolle en rustgevende manier in te richten, doe je jezelf daar iedere dag een plezier mee. Van het uitkiezen van de juiste meubels tot de perfecte puntjes op de i!
lees verder
AI-reclamedebuut woonbranche
Nobilia, de Duitse fabrikant van keukens en complete interieurconcepten, lanceerde onlangs de allereerste volledig door AI geproduceerde reclame in de woonbranche.
lees verder
Nieuwe onderstellen Lotus
De Lotus-serie van LD Seating is uitgebreid met twee nieuwe onderstellen. Daarmee krijgt de populaire conferentiestoel, ontworpen door Martin Ballendat, nog meer toepassingen in onder meer werkplekken, hospitality-interieurs en woningen.
lees verder
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden