Noorlander nieuwe CEO Gispen

Vrijdag 04 september 2015

Pieter Noorlander, tot voor kort Directeur Operations van Gispen Group bv, is benoemd tot Algemeen Directeur van Gispen.
Noorlander nieuwe CEO Gispen

Pieter Noorlander maakt als Directeur Operations al ruim 14 jaar deel uit van het directieteam van Gispen en is in de periode 2004 tot en met 2014 mede aandeelhouder van de Gispen Group bv geweest.

“Gispen heeft zich in deze periode ontwikkeld tot een van de meest succesvolle kantoorinrichters in de landen waar zij actief is. Het succesvolle beleid zal dan ook ongewijzigd worden voortgezet,” aldus Noorlander.

Noorlander wordt eindverantwoordelijk voor alle activiteiten van Gispen in Nederland, België en China.

 



Links

www.gispen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ziekenhuis, hospitality, meubel, stoel, fauteuil, eetkamer, bureaustoel

Gerelateerd nieuws
Amable collectie in ontwikkeling
De Amable collectie van Paola Lenti, ontworpen voor Víctor Carrasco Office, maakt al jaren deel uit van het assortiment. De zitcollectie voor binnen en buiten is stapsgewijs uitgebreid.
lees verder
 
Remco de Groot verlaat Lightboxx
lees verder
Japandi keuken: rustig en functioneel
[Sponsored artikel] - Interieurtrends komen en gaan, maar sommige stijlen blijven langer. Zoals de Japandi stijl. Deze combinatie van Japans en Scandinavisch design wint al jaren aan populariteit, ook voor keukens.
lees verder
Nieuwe editie Hospitality Design Days
Van 9 t/m 11 februari wordt de derde editie van de Hospitality Design Days (HDD) georganiseerd in Culemborg, met de deelname van 15 Nederlandse merken.
lees verder
 
Akoestische Thonet stoelen
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden