Event: Salon Residence

Zaterdag 05 september 2015

Pelican Media, uitgever van Residence, het magazine voor de verkoop van zeer exclusieve huizen, organiseert een event: Residence Salon. In het Singer Museum in Laren.
Event: Salon Residence

Het event start vanaf aankomende donderdag 10 september en is vier dagen open. Het is geen vakevent, maar bedoeld voor mensen die interieuradvies nodig hebben of nieuwe inspiratie willen opdoen. In het Singer Museum aan de Oude Drift 1 in Laren, richten twintig interieurontwerpers -zowel gevestigde namen als nieuw talent- elk een kamer in. Zo creëren ze samen een droomhuis.

 

Alle items die er te zien zijn, zijn te koop. Bezoekers kunnen ontdekken welke interieurstijl bij ze past, nieuwe ideeën op doen en in gesprek gaan met designers als Jan & Monique des Bouvrie, Piet Boon, Marcel Wolterinck, Thijs Murré en Framework. De volledige lijst met ontwerpers is hieronder te vinden bij de links. Daarnaast zijn er nog partners en deelnemers zoals stoffenhuizen. Meer hierover is te vinden op de site van Salon Residence.

In het theater van het museum komen presentaties over kunst en films over stoffenhuizen en ontwerpers. In de oranjerie en tuin staat de catering klaar. In de museumwinkel zijn bijzondere cadeaus en accessoires te koop. En -uiteraard- is er gelegenheid om via makelaars meer te weten te komen over de aan- of verkoop van exclusieve huizen.

 

Toegangskaarten zijn online te bestellen à € 22,50. Het event is open van 10:00-22:00 uur, zondag tot 18:00 uur.

 



Links

www.residence.nl/salon-residence/
www.pelicanmedia.nl
-
www.mekerwonen.nl
www.clairz.nl
www.decorationempire.nl
www.sevv.com
www.edwardvanvliet.com
www.ethnicchic.com
www.eveline-interieur.nl
www.fabrieknl.com
www.fa-interiors.nl
www.familyaffairsinteriors.nl
www.framework.eu
www.hipstudio.nl
www.studiokeesmarcelis.nl
www.intercodam.com
www.jandesbouvrie.nl
www.hetarsenaal.nl
www.wolterinck.com
www.osirishertman.com
www.rvodesign.com
www.pietboon.com
www.thijs-murre.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, huis, makelaar, event, beurs, evenement, show, stof, textiel, ontwerp, design, designer, laren singer, museum

Gerelateerd nieuws
Thonet introduceert 521 draaistoel
Tijdens Orgatec 2026 presenteert Thonet de nieuwe 521 draaistoel van ontwerper Marco Dessí. Hierin worden een huiselijke uitstraling met de functionele eisen van flexibele werk- en vergaderomgevingen gecombineerd.
lees verder
 
Eerste Trendz/Showup in startblokken
lees verder
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
De Munk naar De Woonindustrie
De Munk Carpets kiest voor De Woonindustrie als nieuw platform om haar karpetten te presenteren, in samenwerking met drie meubelmerken.
lees verder
 
Natuzzi sluit drie fabrieken
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden