Nimbus gaat hybride

Donderdag 07 januari 2021

Nimbus introduceert een bijzonder nieuw armatuur, dat tegelijk een akoestisch paneel is. Het hybride product is volgens het bedrijf het hoogtepunt van zijn productontwikkeling.
Nimbus gaat hybride
Nimbus gaat hybride Nimbus gaat hybride

De nieuwe Lighting Pad Lounge van Nimbus is ontworpen door Dietich F. Brennenstuhl. Het armatuur heeft aan de onderkant een zacht akoestisch fleece. De organisch gevormde bovenkant is gemaakt van verschillende lagen echt houtfineer.

 

Een sensor is één van de besturingsopties voor de nieuwe hybride van armatuur en akoestisch paneel, maar dit kan ook met een smartphone-app. De Lighting Pad Lounge is volgens Nimbus bedoeld voor foyers, restaurants en hotels, maar ook voor exclusieve winkels en high end woningen. In oktober 2020 ontving het product de zilveren onderscheiding tijdens de Focus Open, de internationale designprijs van Baden-Württemberg.



Links

www.nimbus-group.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ontwerp, design, ontwerp, lamp, licht, led, vloerlamp, verlichting, spot, dim, halogeen, led, armatuur, #nimbus, #nimbusgroup, #nimbuslighting, #LightingPadLounge

Gerelateerd nieuws
 
Doorstart Riviera Maison?
lees verder
Thema's Light+Building 2026
Van 8 tot en met 13 maart 2026 staat Frankfurt am Main opnieuw in het teken van Light + Building. De nieuwe editie richt zich op drie hoofdthema’s die de toekomst van de gebouwde omgeving vormgeven: Sustainable Transformation, Smart Connectivity en Living Light.
lees verder
 
Goede basis Lichtwoche 2026
lees verder
Afscheid CEO Fonq
Itai Gross neemt afscheid van FonQ/Navudi: ‘Klaar voor een nieuw hoofdstuk’
lees verder
 
Operationeel directeur Woonindustrie
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden