Nieuwe weg Match

Dinsdag 10 september 2024

Match Trading by Rob Viool slaat een nieuwe weg in door een samenwerking met Robert Warnaar.
Nieuwe weg Match

Rob Viool (foto rechts) is een samenwerking aangegaan met DK Interiors dat Match Trading voort gaat zetten. Rob is blij met deze samenwerking en zal de komende jaren nog aanblijven om al zijn ervaring te delen met DK Interiors, het bedrijf dat Robert Warnaar (foto links) heeft opgericht voor zijn zoon Damièn Keano. De planning is dat laatstgenoemde DK Interiors gaat leiden.

Robert Warnaar
is zeker geen onbekende in de branche, hij voert zelf onder andere al lang de merken Clarke & Clarke (Sanderson Design Group), Diamonds en Wind.

 

Match Trading by Rob Viool verkoopt in de Benelux onder andere de stoffenmerken Ambla, Charles Burger, Ifi Designs and Colors, Elanbach, Jim Dickens, Swaffer en Windsor & York (Abbotsford Textiles). De showroom van Match Trading in het ETC is compleet gerestyled.

 

N.B. Elanbach geeft op haar Facebook-pagina overigens aan met de productie in maart te zijn gestopt, de website functioneert momenteel ook niet. Ook het label Windsor & York is niet meer te vinden van de site van Abbotsford.

 

P.S. 15-04-2025: Dit artikel is iets aangepast om de nieuwe situatie te verduidelijken.



Links

www.matchtrading.nl
www.ambla.com
www.charles-burger.org
www.designsandcolors.com
www.elanbach.com
www.etcdesigncenter.nl
www.jimdickens.co.uk
www.sandersondesigngroup.com
www.swaffer.co.uk
www.wind.be
clarke-clarke.sandersondesigngroup.com

Tags

Nieuws, interieur, stoffen, agentuur, samenwerking, restyling, showroom, stoffenmerken, branche, woningtextiel, gordijn, meubelstof, bekleding, stofferen, overname opvolging, opvolger, personalia, #robviool, #matchtrading, #ambla, #charlesburger, #clarkeclarke, #clarkeandclarke, #designsandcolors, #elanbach, #etcdesigncenter, #jimdickens, #sandersondesigngroup, #swaffer, #wind

Gerelateerd nieuws
 
Overname Headlam Nederland
lees verder
Distributiecentrum Jysk opgeleverd
Jysk krijgt de sleutels van hun nieuwe distributiecentrum in Lelystad, waarmee de bouwfase is afgerond.
lees verder
Veranderingen bij Casalis
Karpettenspecialist Casalis uit België kondigt nieuwe bedrijfsstructuur en overdracht collecties aan.
lees verder
 
Duitser kiest voor kwaliteit
lees verder
Goede dakisolatie, minder stookkosten
[Sponsored artikel] - Je zet de verwarming aan, maar het blijft toch fris in huis. Herkenbaar? De kans is dan groot dat het dak niet goed geïsoleerd is en stook je de verwarming heel inefficiënt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden