Nieuwe website en -shop Peitsman

Vrijdag 23 september 2016

Vandaag is de nieuwe website van Peitsman online gegaan. Om dat te vieren start ook een spaaractie voor mooie cadeaus.
Nieuwe website en -shop Peitsman

Voor de nieuwe versie van de website van Peitsman is alles van de grond af opnieuw opgebouwd. Ten opzichte van de oude webshop is deze niet alleen veel sneller, maar ook een stuk gebruiksvriendelijker geworden.

Klanten kunnen via de site eenvoudig het assortiment inzien, aanbiedingen bekijken en productbrochures downloaden. Via de webshop is het uiteraard mogelijk om direct bestellingen te doen of contact op te nemen met de betreffende vestiging.

Om dit te vieren heeft de fourniturengrossier een spaaractie opgezet, waarmee de klant via elke order kan sparen voor mooie cadeaus. In een brochure wordt uitleg over deze actie gegeven en zijn alle cadeaus waarvoor de klant kan sparen te vinden.

Bezoekers die tijdens de VPWI (Vakbeurs Parket & Woninginrichter) in Gorinchem van 10-12 oktober een order doorgeven in de Peitsman stand krijgen extra spaarpunten voor de spaaractie toebedeeld. Tijdens de VPWI wordt ook een app gelanceerd die dan te downloaden zal zijn via de Apple app Store of Google play store.

 



Links

www.peitsman.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, stroken, plank, parket, tegel, stoffering, egalisatie, verwarming, vloerverwarming, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, onderhoud, reiniging, plinten, profielen, gordijn, raambekleding, raamdecoratie, rolgordijn, plissé, verkoop, confectie, groothandel, grossier, show, event, beurs, evenement, tentoonstelling, huisshow

Gerelateerd nieuws
Casa failliet
Woonwinkelketen Casa is dinsdag officieel failliet verklaard. De Nederlandse winkels zijn woensdagochtend niet meer opengegaan. Een dramatische wending, maar geen onverwachte, sinds het faillissement van het Belgische moederbedrijf in maart.
lees verder
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder
Stijlvolle schoonlooptegels Bodiax
Nieuw bij Heditex: de Bodiax Bern schoonlooptegel in het formaat van 50x50 cm – flexibel, stijlvol en projectproof.
lees verder
Domotex Middle East afgelopen
De editie van de vloerenbeurs Domotex Middle East is onlangs succesvol afgesloten in Dubai, zo meldt de beursoriganisatie.
lees verder
Groei aanbod op FFD
Flanders Flooring Days (FFD) groeit stevig en meldt een nieuws recordaantal deelnemers die in juni rondom Kortrijk te zien zijn.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden