Nieuwe voorzitter NSVV

Dinsdag 26 juni 2018

John de Joode is de nieuwe voorzitter van de Nederlandse Stichting voor Verlichtingskunde (NSVV). Zijn motto: “In het juiste licht kan iedereen het beste uit zichzelf halen.”
Nieuwe voorzitter NSVV

John de Joode is met ingang van 1 juni 2018 de nieuwe voorzitter van de NSVV, na het vertrek van Rob Metz als voorzitter in december 2017. De 53-jarige lichtontwerper en manager van Itsme Lighting Technology is de voorzitter die de NSVV zocht. Iemand met passie voor licht en trots op zijn vak. De Joode is 30 jaar geleden het lichtvak ingerold.

Itsme - Industrial Technology and Supply for Mechanical and Electrical - uit Raamsdonksveer met is de samenvoeging van ES Elektro en Hoogland-Mennens sinds 1 januari 2017 en heeft twaalf vestigingen in Nederland.

De NSVV is als onafhankelijke Nederlandse autoriteit op het gebied van licht op de hoogte van nationale en internationale ontwikkelingen, wetenschappelijke onderzoeksresultaten en (internationale) wet- en regelgeving. Naar eigen zeggen dan ook dé partij om een onafhankelijk en betrouwbaar keurmerk (NSVV Gedragscode Lichtberekeningen) te ontwikkelen.

De samenleving verrijken met licht is het motto van de NSVV. Daarnaast moeten zowel overheden als bedrijfsleven klimaatdoelstellingen bereiken. maar De Joode wil meer: “Ik wil laten zien dat de lichtwereld inspirerend en uitdagend is. Of het nou om een snelweg gaat, een kunstwerk, industrieel object of de nachtlounge in een romantisch hotel, een lichtplan kan de uitstraling van een object, ruimte of project maken of breken.”

 



Links

www.itsme.eu
www.nsvv.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ontwerp, design, ontwerp, lamp, licht, led, vloerlamp, verlichting, spot, dim, halogeen, led, armatuur, keurmerk, #nsvv, #nederlandsestichtingverlichtingskunde, #itsme

Gerelateerd nieuws
6 Stylingtips zakelijk interieur
[Sponsored artikel] - Het interieur van je eigen zaak is meer dan een praktische ruimte: het vertelt je verhaal, spreekt je klanten aan en weerspiegelt je merkidentiteit.
lees verder
 
Secto Design op 3Daysofdesign
lees verder
Vooruitblik op Spoga+gafa 2025
Van 22-24 juni 2025 is Keulen opnieuw het internationale middelpunt voor de tuin- en barbecuesector. Tijdens Spoga+gafa 2025 kunnen bezoekers rekenen op een inhoudelijk programma, actuele trends en volop inspiratie.
lees verder
 
Overtreffende trap van Vibia
lees verder
Slimme tips voor groen gazon
[Sponsored artikel] - Dromen we niet allemaal van een prachtig stukje groen achter ons huis? Dat kan gemakkelijk: met een paar slimme ingrepen transformeert zelfs het meest tijdrovende gazon in een onderhoudsarm paradijsje.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden