Nieuwe Vice President Aspecta

Donderdag 09 juli 2020

Lvt-fabrikant Aspecta Flooring uit Oud Gastel heeft een nieuwe commerciële man aangenomen afkomstig van de Portugese Amorim Group.
Nieuwe Vice President Aspecta

Mário Pinho (foto) wordt vanaf 1 september de nieuwe VP-verkoop Europa, Rusland, West-Afrika en het Midden Oosten van Aspecta™. Aspecta is net als Teknoflor, Metroflor, Halstead en Vertex onderdeel van HMTX Industries, een Lvt-fabrikant die wereldwijd vooral bouwmarkten bedient. Het familiebedrijf van de familie Stone van reeds vier generaties, heeft naar eigen zeggen een omzet vloerenindustrie van $ 750 miljoen en is wereldwijd actief in 55 landen op vijf continenten.

Pinho deelt de ambitie van Aspecta om binnen de komende drie jaar een marktaandeel van ten minste 5-8% van de geschatte 75 miljoen vierkante meter Europese Lvt-markt te veroveren. Voorheen werkte hij meer dan vijftien jaar bij de Portugese beursgenoteerde Amorim Group, meest recent als sales & marketing directeur voor exportmarkten bij Amorim Cork Flooring SA.
 
Marcel Kies, global president van Aspecta Flooring: 'Het werven van Mário is een enorme coup voor ons bedrijf en daarom zijn we verheugd hem aan boord te hebben gehaald. Hij is een echte professional met uitgebreide ervaring in de vloerenindustrie en heeft een uitstekend trackrecord voor het stimuleren van omzetgroei naast duurzame winstgevendheid.' Harlan Stone, ceo van HMTX Industries kent Mário al vele jaren en bewondert zijn ongelooflijk arbeidsethos, eerlijkheid, transparantie en passie voor de vloerenbranche.

Distributiepartner van Aspecta in Nederland is Viehoff uit Heerhugowaard. Voor België is Thibaut Raes bij de Nederlandse vestiging in Oud-Gastel het aanspreekpunt.



Links

www.amorim.com
www.amorimbenelux.nl
www.aspectaflooring.com
www.viehoff.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, vloer, entree, mat, entreesysteem, schoonloop, deurmat, buitenmat, vloerbedekking, pvc, vinyl, parket, hout, laminaat, stoffering, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, reparatie, mortel, personalia, personeel, #viehoff, #aspecta, #amorim

Gerelateerd nieuws
 
In op beurs Rotterdam
lees verder
Nieuwe baan Ruben Desmet
Voormalig Unilin topman Ruben Desmet gaat nu aan de slag als ceo bij de Corialis Group, moederbedrijf van Aliplast. Corialis uit Lokeren levert aluminium profielen.
lees verder
Tips voor minder tijd voor onderhoud
[Sponsored artikel] - Het is fijn om in een huis te wonen dat schoon en opgeruimd is. Toch kan onderhoud in huis een hoop tijd kosten. Maar er zijn manieren om het onderhoud te beperken en je huis toch schoon te houden.
lees verder
Broos herstel woonbranche
Nederlanders geven minder uit aan woonartikelen. Woonwinkels kampen daardoor met dalende rendementen of gaan failliet en zijn zoekende naar nieuwe wegen om de omzet te verhogen.
lees verder
Herlancering collectie
Moduleo introduceert vernieuwde Roots-collectie pvc vloeren: natuurlijke uitstraling en innovatieve prestaties in perfecte balans.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden