Nieuwe topman Otto

Dinsdag 17 december 2019

Na een carričre van 17 jaar verlaat Michael Heller (53) aan het einde van het jaar de Duitse online retailer Otto Group. Zijn opvolger is inmiddels bekend.
Nieuwe topman Otto

Bobo Kipper (53, foto) zal Michael Heller vanaf 1 januari 2020 gaan opvolgen als verantwoordelijke voor de nieuwe afdeling 'Retail and Marketplace' die voorkomt uit de afdeling 'Categories' van Otto, het belangrijkste bedrijfsonderdeel van de groep.

Otto is zich aan het ontwikkelen van klassieke (postorder)warenhuis naar een platform dat zich vooral focust op home en living. Sinds 1998 is het bedrijf online en sinds 2010 is men gestopt met de dikke catalogi. In Nederland heeft het een vestiging in Tilburg.



Links

www.otto.nl
www.ottogroup.com

Tags

Nieuws, inrichting, interieur, wonen, woning, formule, winkel, retail, shop, outlet, keten, woon, woontextiel, woningtextiel, textiel, wand, behang, vloer, meubel, tafel, eettafel, bed, boxspring, matras, lampen, verlichting, gordijn, jaloezie, rolgordijn, raam, raamdecoratie, deco, decoratie, wand, behang, bekleding, muur, woonkamer, slaapkamer, eetkamer, kinderkamer, kantoor, retail, online, webwinkel, webshop, etail, personalia, #otto, #ottogroup

Gerelateerd nieuws
L+B Desigplus Award winnaars
Tijdens de openingsdag van Light+Building 2026 zijn dertien bedrijven onderscheiden met de Designplus Award. De prijs bekroont producten die innovatie, functionaliteit, vormgeving en duurzaamheid combineren.
lees verder
Duurzaamheid leidraad kantoorinrichting
[Sponsored artikel] - Duurzaamheid speelt een steeds grotere rol in hoe kantoren worden ingericht. Dat komt niet alleen door wetgeving, maar ook door groeiend bewustzijn over klimaat en gezondheid.
lees verder
 
3 dagen tot Light + Building
lees verder
Nieuwe dimensie voor muren
Arte tilt muren naar een nieuwe dimensie tijdens Milan Design Week 2026 met de opening van een speciale pop-up winkel.
lees verder
Established & Sons terug op Salone
Het Britse designmerk Established & Sons keert dit jaar terug naar Salone del Mobile met een eigen stand. Op de beurs presenteert het merk nieuwe ontwerpen en heruitgaven, waaronder de Medusa-lamp van Carlo Nason.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden