Nieuwe Tica in Ede

Dinsdag 26 maart 2024

Cash & carry showroom Tica gaat naast de vestingen in Aalsmeer en Venlo deze zomer een nieuwe vestiging in Ede openen. Als pilot voor internationale expansie én het focussen op een nieuwe doelgroep.
Nieuwe Tica in Ede

De nieuwe Tica-vestiging bevindt zich in het Groothandelscentrum Plantion aan de Wellensiekstraat 4 in Ede en heeft een oppervlakte van 2.500m². GHC Plantion staat bekend als de laatste veiling in Nederland met een klok waar kwekers, bloemisten en sierteeltdetaillisten dagelijks verse bloemen inkopen.

De planning voor deze vestiging omvat een verbouwings- en inrichtingsfase, gevolgd door een 'soft' opening in augustus 2024 en een officiële opening op een later moment.

Tica, de vestiging in Venlo voegt de ondertitel Trends & Trade sinds eind 2021 toe, geeft aan dat deze uitbreiding een cruciale stap in haar groeistrategie is. Bovendien dient deze stap als pilot voor internationale expansie, maar ook voor een verschuiving in doelgroep door bloemisten en groenprofessionals centraal te stellen.

Met de lancering van Tica in Ede wordt de focus dan ook vooral gelegd op de behoeften van deze groenprofessionals, met als doel de inkoopervaring van deze specifieke doelgroep verder te optimaliseren. Met de nieuwe vestiging in Ede breidt het haar aanbod dus uit.


Het merk- en productaanbod is gericht op meer dan alleen de behoeften van de groene wederverkoper. Tica-directeur Rogier Uivel: 'Met meer dan 60 verschillende merken kunnen huidige klanten van het GHC Plantion bij Tica profiteren van een nog uitgebreider assortiment. Dit maakt het voor hen mogelijk om hun winkel met onderscheidend aanbod in te vullen en iedere week hun klanten te verrassen.'
Omdat het GHC Plantion een hoge bezoekfrequentie heeft, is het de bedoeling dat het assortiment van Tica in Ede continu aangepast wordt om bezoekers te kunnen blijven verrassen.

 

Tica is sinds 2016 onderdeel van PW Markets, dat later dat jaar een samenwerking met de Belgische branchegenoot Van Remoortel aankondigde.



Links

www.tica.nl
www.trendstrade.nl
www.ghcplantion.nl

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning interieur, inrichting, interieurartikel, kleinmeubel, kleinmeubilair, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, gedekte tafel, gift, accessoire, geschenk, cadeau, kado, outdoor, buiten, tuin, kerstpakket, relatiegeschenk, valentijnsdag, pasen, feest, vaderdag, moederdag, beurs, evenement, show, bloem, woondecoratie, samenwerken, #tica, #trendsandtrade, #fashionextras, #venlo, #ticatrendandtrade, #ghcplantion, #plantion

Gerelateerd nieuws
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder
Opening Habitat in Nederlands
Habitat is nu ook concreet gestart in Nederland en Vlaanderen met een website in het Nederlands en met een volledig online strategie.
lees verder
Hogenkamp versterkt Trademart
Trademart Brussel heeft Jan Hogenkamp benoemd tot business unit manager Home & Living. De voormalig commercieel manager van De Woonindustrie gaat zich richten op de verdere ontwikkeling van de Home & Living-divisie.
lees verder
 
Vraag zonwering verdubbelt
lees verder
Trends op Incoda 2026
Het interieurvakevent Incoda aanstaande september in Gorinchem breidt het programma uit met trendlezingen, demonstraties en inspirerende interieurmerken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden