Nieuwe Tica in Ede

Dinsdag 26 maart 2024

Cash & carry showroom Tica gaat naast de vestingen in Aalsmeer en Venlo deze zomer een nieuwe vestiging in Ede openen. Als pilot voor internationale expansie én het focussen op een nieuwe doelgroep.
Nieuwe Tica in Ede

De nieuwe Tica-vestiging bevindt zich in het Groothandelscentrum Plantion aan de Wellensiekstraat 4 in Ede en heeft een oppervlakte van 2.500m². GHC Plantion staat bekend als de laatste veiling in Nederland met een klok waar kwekers, bloemisten en sierteeltdetaillisten dagelijks verse bloemen inkopen.

De planning voor deze vestiging omvat een verbouwings- en inrichtingsfase, gevolgd door een 'soft' opening in augustus 2024 en een officiële opening op een later moment.

Tica, de vestiging in Venlo voegt de ondertitel Trends & Trade sinds eind 2021 toe, geeft aan dat deze uitbreiding een cruciale stap in haar groeistrategie is. Bovendien dient deze stap als pilot voor internationale expansie, maar ook voor een verschuiving in doelgroep door bloemisten en groenprofessionals centraal te stellen.

Met de lancering van Tica in Ede wordt de focus dan ook vooral gelegd op de behoeften van deze groenprofessionals, met als doel de inkoopervaring van deze specifieke doelgroep verder te optimaliseren. Met de nieuwe vestiging in Ede breidt het haar aanbod dus uit.


Het merk- en productaanbod is gericht op meer dan alleen de behoeften van de groene wederverkoper. Tica-directeur Rogier Uivel: 'Met meer dan 60 verschillende merken kunnen huidige klanten van het GHC Plantion bij Tica profiteren van een nog uitgebreider assortiment. Dit maakt het voor hen mogelijk om hun winkel met onderscheidend aanbod in te vullen en iedere week hun klanten te verrassen.'
Omdat het GHC Plantion een hoge bezoekfrequentie heeft, is het de bedoeling dat het assortiment van Tica in Ede continu aangepast wordt om bezoekers te kunnen blijven verrassen.

 

Tica is sinds 2016 onderdeel van PW Markets, dat later dat jaar een samenwerking met de Belgische branchegenoot Van Remoortel aankondigde.



Links

www.tica.nl
www.trendstrade.nl
www.ghcplantion.nl

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning interieur, inrichting, interieurartikel, kleinmeubel, kleinmeubilair, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, gedekte tafel, gift, accessoire, geschenk, cadeau, kado, outdoor, buiten, tuin, kerstpakket, relatiegeschenk, valentijnsdag, pasen, feest, vaderdag, moederdag, beurs, evenement, show, bloem, woondecoratie, samenwerken, #tica, #trendsandtrade, #fashionextras, #venlo, #ticatrendandtrade, #ghcplantion, #plantion

Gerelateerd nieuws
Economisch beeld minder negatief
Het conjunctuurbeeld volgens de Conjunctuurklok van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) was in juni minder negatief dan in mei. In de Conjunctuurklok van juni presteerden 9 van de 13 indicatoren slechter dan hun langjarige trend.
lees verder
 
Meer merken op 1e Trendz/Showup
lees verder
Carl Hansen & Son vernieuwt iconen
Carl Hansen & Søn presenteert een vernieuwde CH24 Wishbone Chair, brengt de Scimitar Chair terug en introduceert de Begonya hanglamp. De drie noviteiten combineren klassiek Deens design met eigentijdse toepassingen.
lees verder
 
Nieuwe directeur Hubo
lees verder
Spoga+gafa blijft in juni
De outdoor beurs Spoga+gafa blijft ook de komende jaren in juni plaatsvinden. Na de editie van 2026 heeft Koelnmesse dit besloten, omdat dit tijdstip toch beter aansluit op de markt en wensen van de internationale tuinbranche.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden